Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bagnet to ruska tuba - ma godło w awatarze i gada bzdury - lublin wita Amerykanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach młodzieży kochana, co wy wiecie , na temat wojska , wojny . Piłsudski , nie liczył na bratnie armię , sam się rozprawił z bolszewikami. Wszystkich was , kozaków , bym w kamaszy obuł i na dwa lata do taktyki zagonił, tak jak ja miałem przerypane, po 9-miesiącach przyjechałem na pierwszy urlop.Służyłem w SCUDACH -B. Byłem w Kazchstanie na strzelaniach .Nie zdajecie sobie sprawy ,  co to jest bron rakietowa, nuklearna , chemiczna. Tylko sami na sobie możemy polegać , nikt obcy nas nie obroni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie będzie pokazu w Lubline :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem czy maja viatole bo kazdy pojazd jest powyzej 3,5 tony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechali juz przez Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepper miał rację że z okolic białegostoku czyli z tajnych więzieni jada amerykanie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...