Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolne Konopie: Marsz zwolenników marihuany w centrum Lublina

Utworzony przez krismiszcz, 30 września 2010 r. o 15:27 Powrót do artykułu
HSP napisał:
Zastanawiam sie czy Ci wszyscy zwolennic trawki zaakceptowali by jakby ich dzicko paliło to g*wno ? Chodz Ci nałogowcy nie wiem czy będą wstanei splodzic potomka po takiej dawce trucizny która wpływa negatywnie na narżądy rozrodcze. A nawet jesli urodzi sie dziecko to będzie miało wieksze szanse posiadania wad genetycznych. bull wyzej nadmienił ze "THC hamuje rozwój raka i działa przeciwbólowo". Tak w szczegolnosci jesli jest to rak płuc lub krtani wywołany przez palenie :] A działa przeciw bolowo dlatego ze zaburza osrodek percepcji co nie wpływa pozytywnie na mózg. A najgłupszy i zarazem najczestszy argument za palniem który mnei rozbraja jest takie ze "marihuana rozjasnia umysł". NIestety jest wrecz przeciwnie , ona zaciemnia umysł i myslenie bez zapalenia jointa sprawia trudnosci. O skutkach ubocznych mozna pisac i pisac bez konca a pozytywnych argumentów "za paleniem nie" widac. Chyba ze ktos jest mi w stanie podac jakis konkrenty argument ? Choc watpie zeby taki sie znalazł.
człowieku. telewizja klamie. wyjdż na ulice, przyjdź na marsz. i pamiętaj - zioło leczy! http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,667
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co NIC nie wiedzą mają najwięcej do gadania śmieszni jesteście wracam po pracy, ogarniam chatę, wieczorem siadam na fotelu odpalam muzykę i .... palę bo lubię, palę i sprawia mi to przyjemność i nie chce się czuć przestępcą. TYLE i nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje "narżądy" myślące są też chyba ułomne jeżeli chodzi o ortografię (tak się czepię), a co do "zaciemniania umysłu to sam sobie zaprzeczyłeś co jest kolejnym argumentem na spowolnione narżądy myślące: cyt. "ona zaciemnia umysł i myslenie bez zapalenia jointa sprawia trudnosci". Zastanów się i wyartykułuj jeszcze raz swoje przemyślenia, zgadzam się, że trawka na pewno nie rozjaśnia umysłu i co więcej nie powinno się np. kierować pod jej wpływem, ale trawka powinna być jak alkohol - legalna i dostępna. Trawka lepsza od fajek i alkoholu!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bull napisał:
leon h*j powiedział co wiedział! eSBeku ty bez szkoły. co ty k. wiesz o ganji baranie ty. wal psychotropy i kieruj sie na oddział zamknięty na abramowicką. kto ci w ogóle komputer włączył??? wnuków nie ma w domu? jak wrócą to dostaniesz kapciem po łbie za zaślinienie klawierki! półmózgu ty
>ya'all niggaz postin in troll thread
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
invisible napisał:
Co Ty cały czas z tymi komuchami ? Sądzac po tych Twoich wypowiedziach wnioskuje ze młodosc spedziłes w PRL'u i odczówałem ucisk włądzy wiec teraz powinienes docenic ze wiele od tamtego czasu sie zmnieło. Treaz jestes wolnym człowiekiem i mozesz robic co chcesz oczywiscie ponosząc za to pełne konsekwencje. A gdyby nie było zasad był by haos. A Twóje propagandowe hasło "j*bać system" to nic innego jak pusty slogan. Ten system Cie wychował. System nie jest winny tylko wartosci jakie wynosisz z domu albo i nie wynosisz.
Co Ty cały czas z tymi komuchami ? Sądzac po tych Twoich wypowiedziach wnioskuje ze młodosc spedziłes w PRL'u i odczówałem ucisk włądzy wiec teraz powinienes docenic ze wiele od tamtego czasu sie zmnieło. Treaz jestes wolnym człowiekiem i mozesz robic co chcesz oczywiscie ponosząc za to pełne konsekwencje. A gdyby nie było zasad był by haos. A Twóje propagandowe hasło "j*bać system" to nic innego jak pusty slogan. Ten system Cie wychował. System nie jest winny tylko wartosci jakie wynosisz z domu albo i nie wynosisz. nie wynoszę bo nie lubię kiedy ktoś kto nie potrafi przeżyć własnego życia mówi mi jak mam przeżyć moje... jeba.ć system to nie tylko hasło-nauczyłem się że nadal można podejmować przynajmniej bierny opór i korzystam z tego do woli -nic co nie jest zabronione nie jest nielegalne:) nie daję sobie wyprać mózgu bo mam tylko jeden:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEDE chłopaki i dziewczyny;) musze to mój moralny obowiązek może uda sie choc troszke zmienic nasz kraj;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...