Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wolność, równość, demokracja!" Kilkaset osób protestowało w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2017 r. o 22:14 Powrót do artykułu
Czemu Dziennik Wschodni nie publikuje komentarzy większosci przeciw Pis ?! Was też zastraszyli ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest adw. Małgorzata Wróblewska, że przemawiała? Czyją jest żoną, córką, matką? Kim jest, że wspomniano o niej w relacji prasowej? O sądach: sprawdźcie, kto wybiera sędziów do odpowiedników SN np. w RFN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee,jakby ja breszczaty był na jedno oko to by może i uwierzy... Kilkuset buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam setki protestujących, ja ich widzę tysiące. Miliony zapalonych zniczy podobno ciągną się już przez całą obwodnicę, aż do Kurowa. Na dniach ma być przesłanych kilka kontenerów kredy, już są zapisy na ostatnie wolne skrawki chodników, placów, jeszcze każdy ma szansę na wymalowanie swojego NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policzyłem dokładnie i jest 301 osób na tym zdjęciu co stanowi 0,0001 populacji miasta Lublin, także dziękuję i dowiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Policzyłem dokładnie i jest 301 osób na tym zdjęciu co stanowi 0,0001 populacji miasta Lublin, także dziękuję i dowiedzenia.
czego oczekujesz od plebsu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszny kwik, kwik słychać było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im nie odpowiada POLSKA zawsze mogą wyjechać do ojczyzny za zachodnim brzegu morza Śródziemnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 500 osób panicznie bojących się osądzenia przkrętów? jestem pozytywnie za***ony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej niech będzie wszystko w rękach dyktatorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UBecja broni przywilejów :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, coraz więcej osób. Tak trzymać. Nie pozwolimy na dyktaturę w kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nich skończyła się demokracja kiedy PO przestało rządzić. Nadeszła chwila refleksji. Co zrobić z majątkiem który pochodzi z kradzieży. Jak przeżyć bez przekrętu? Totalna opozycja przez swoją zapalczywość i obrona koryta daje gwarancję rządom PiS-u na kolejne 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze !!! nareszcie zrobią porządek z tą grupą przestępczą !!!! Konstytucja winna bronić obywateli !!! dotyczy to w szczególności Sądy !!!ale skorumpowana kasta broni tylko tego kto da więcej !!! niewinny idzie do więzienia lub traci majątek całego życia natomiast oszuści i przestępcy cieszą się wolnością !!!! tak trzymać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Polskę zbaw !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ból odrywanych ryjów od koryta i sobiepaństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkaset ... hmmm moze kilka tysięcy, będzie lepiej brzmiało. Ja bym poprosił o zdjęcia ryjów tego bydła może kogoś znajomego poznam to mu napluje na ryj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilkaset? maks 250 osób i to tak tępych jak 20 normalnych. Koniec systemu! Koniec z lewacką prasą! Koniec z wami dzienniku!!!! hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym mieście znajdzie się grupa która zostanie oderwana od koryta i dlatego demonstrują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
350 osób w mieście mającym 400 tys. mieszkańców faktycznie tłum na proteście - 95% nie zna treści ustawy, nie wie po co tam przyszła. 0,1 % mieszkańców przyszła hahahahha na mecz Motoru więcej przychodzi :D ŻAŁOSNE manipulowanie ludźmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...