Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WORD Lublin: Przyszłych kierowców egzaminują na nowym placu

Utworzony przez Gość, 28 kwietnia 2010 r. o 21:33 Powrót do artykułu
Dotychczas egzaminacyjna toyota również nie jechała po łuku tuż obok ciągnika z naczepą, a to z prostej przyczyny: WORD w Lublinie nie egzaminuje na ciągniku z naczepą. Może zadzwoni Pan do WORD, dowie się jak się to żelaztwo prawidłowo nazywa i poprawi to tak dla dziennikarskiej rzetelnosci i dla profesjonalizmu Redaktorze Puzio?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wię♣cej miejsca jest to powinni też te łuki poszerzyć i już wszyscy byli by zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Puzio. Ciągnik z naczepą na placu WORD-u nie gościł już parę ładnych lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca kat ABC napisał:
Jak wię♣cej miejsca jest to powinni też te łuki poszerzyć i już wszyscy byli by zadowoleni
I jeszcze przodem pozwolić po niech jeżdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję przeszkolić jeszcze egzaminatorów z podstaw kultury osobistej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do przeszkolenia EGZAMINATORÓW Z PODSTAW KULTURY OSOBISTEJ popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moniko zapewne jesteś typową blondynką i jeśli wyjazd w lewo stanowi trudność to wybacz ale nie widzę Cię na drodze w roli kierowcy-daruj sobie prawko i nie zagrażaj innym.WORD na takie z przyjemnością czeka ,a "kasa" jest tam przepadzista i każdą ilość pieniędzy przyjmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, koniecznie trzeba przeszkolić egzaminatorów :] w szczególności pewnego siwego dziadunia, który tylko mi wrzucał, dopytywał się głupot i oburzał, że nie chcę z nim rozmawiać (na mieście). Szczytem było pytanie "skoro jestes w matematycznej klasie, to ile jest 7x8" - wjeżdżając na skrzyżowanie. Nie ma się kto wziąć za pewnych BURAKÓW?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MAM ZA SOBA EGZAMIN I BEZ PROBLEMU WYJECHAŁAM Z WORD-U TO I Z NOWEGO PLACU NIE POWINNI MIEC PROBLEMU PRZECIEZ KAZDY KIEROWCA MUSI PORADZIC SOBIE Z WYJEZDZANIEM Z JAKIEGOLOLWIEK MIEJSCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CATARI27 napisał:
JA MAM ZA SOBA EGZAMIN I BEZ PROBLEMU WYJECHAŁAM Z WORD-U TO I Z NOWEGO PLACU NIE POWINNI MIEC PROBLEMU PRZECIEZ KAZDY KIEROWCA MUSI PORADZIC SOBIE Z WYJEZDZANIEM Z JAKIEGOLOLWIEK MIEJSCA
Po pierwsze - o której godzinie był egzamin? Po drugie - nie masz racji. Sa takie miejsca, nie tylko w Lublinie, że rozsądny kierowca raczej pojedzie w prawo, ohjedzie kwartał niż będzie ryzykował skręt w lewo. Np. w szczycie z Narutowicza w Lipową przy wyłączonych (popsutych) tzw. światłąch. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...