Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WORD-y zarobiły miliony na prawach jazdy

Utworzony przez Gość, 10 kwietnia 2013 r. o 15:58 Powrót do artykułu
No zarobiły. Bo jak się oblewa kursantów na byle gównie i każdy z nich musi zdawać po naście razy to kasa płynie potokiem. W żadnym innym kraju nie ma tak idiotycznych przepisów i reguł zdawania prawa jazdy. W USA np. można przyjechać własnym samochodem, a egzamin to przejechanie kilku ulic. Na szczęście mam już od kilku lat to za sobą ale żal mi obecnych kursantów. BTW - pewien znajomy emerytowany już egzaminator pochwalił mi się kiedyś, że większość jego kolegów z lubelskiego WORDu pewnie by nie zdała dzisiaj prawa jazdy - coś w tym jest P.S. Jestem strasznie ciekawy czy w prywatnych samochodach egzaminatorzy tak zajebiście i przepisowo jeżdżą, może by tak im kamery zamontować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 2012 roku dla WORD "zarabiały pieniądze" Skody Fabie z CRH Żagiel Auto a nie te autopodobne produkty ze zdjęcia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy WODRy sa do zarabiania pieniedzy, czy organizowania egzaminow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać WORD, te huje pier***one tylko kase od ludzi wyciskają masowo ich upier***ając na egzaminach, powinni zlikwidować te gówno, to jest jakaś kpina żeby tych je***ych cwelów z naszych pieniędzy utzrymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos prawdy napisał:
jebać WORD, te huje pier***one tylko kase od ludzi wyciskają masowo ich upier***ając na egzaminach, powinni zlikwidować te gówno, to jest jakaś kpina żeby tych je***ych cwelów z naszych pieniędzy utzrymywać.
Haha, a lekcje już odrobiłeś ? Jak umiesz jeździć i znasz przepisy to zdasz. Egzaminator nie może cię uwalić za coś zmyślonego, gdyby tak zrobił jest nagranie wideo z przebiegu egzaminu. Ja np zdałem za drugim razem, za pierwszym była moja wina, fakt że egzaminator był nieprzejmny mówiąc delikatnie nie mniej gdybym nie zrobił żadnego błędu to bym zdał za pierwszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc moi drodzy: skąd się wzięły te zarobione miliony? Cały czas narzekacie, że bieda w kraju... -wobec tego skąd wzięły się te miliony, jeśli społeczeństwo takie biedne? Jeśli była by bieda, to i WORDy były by biedne...-to prosta reakcja łańcuchowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziat z fioletovymi uszami napisał:
A więc moi drodzy: skąd się wzięły te zarobione miliony? Cały czas narzekacie, że bieda w kraju... -wobec tego skąd wzięły się te miliony, jeśli społeczeństwo takie biedne? Jeśli była by bieda, to i WORDy były by biedne...-to prosta reakcja łańcuchowa.
nie znasz prostej odpowiedzi.Ano stąd,że po pierwsze egzaminy są diabelnie drogie,nieadekwatne do kosztów,po drugie system jest skonstruowany tak,by egzaminowani zdawali po kilka razy /podejście niektórych egzaminatorów,idiotyczne pytania/,po trzecie to bieda w kraju powoduje,że ludzie wydają ostatni grosz,czasami biorą pożyczki licząc na zatrudnienie jako kierowca.Strach pomyśleć,co będzie jak zacznie zarabiać straż,pogotowie policja/ta już zarabia/,szkoła,służba zdrowia,urzędy /niektóre zresztą zarabiają nieżle np.mapka geodezyjna kosztuje około 4 godziny pracy robotnika/ itp.Nie wspomnę o wynagrodzeniu w WORD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Pani rzecznik Marszalka wie na ile WORD w Lublinie okradł nas zdających za to,że do egzaminów dopłacaliśmy pieniądze tj.do teorii 8 zł,do praktyki 28 zł.NA JAKIEJ PODSTAWIE PYTAM? Czy marszałek wogóle panuje nad tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale już teraz nie zarobią ...zdających jak na lekarstwo ,egzaminatorów zwalniają... Dobrze tak dziadom !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...