Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP 2017: W Lubelskiem zebrano 1,2 mln zł. Ale to nie koniec

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2017 r. o 20:35 Powrót do artykułu
jurek juz przeglada katalogi lexusa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo lubelskie!Nie daliśmy się obłowić ofsikom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że faceci w sukienkach dostają od WOŚP samochody za free i nie mówię tu tylko o lubelskim hospicjum, a potem oczerniają całą akcję na TV publicznej i Trwam? Jak wam nie wstyd hieny brać a potem pluć jadem. A do tych dwóch palantów, którzy wpisali się wcześniej mam pytanie: macie już podpisane karteczki, że w przypadku choroby kategorycznie odmawiacie udzielenia wam pomocy przy wykorzystaniu sprzętu zakupionego właśnie z datków przekazanych na WOŚP? Jeżeli nie, to morda w kubeł cwele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek juz przeglada katalogi lexusa ;) A czym ma jeździć,na krowie jak to mawia dasz autorytet z Torunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilcz kundlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu pomineliście Łuków - to przecież też w lubelskim, a zebrali ponad 111 tys. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kwietnia  nie daję ani grosza nikomu, bo uważam, że jako kraj jesteśmy bardzo bogaci jak rząd płaci za seks i rozmnażanie się po 500+  to tym bardziej winien pomagać chorym z moim podatków, a młodych zdrowych rodziców jak narobią sobie dzieci to niech zapieprzają na nie, a jak nie stać to się nie robi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e, mamy na zdjęciu dzender, jak chcesz to jest chłop, a jak nie to baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
finansowanie antypolskich działań uderzających w podstawy bytu państwowego musi być ścigane z urzędowej stopy! Nie do pomyślenia co to by jeden brał tyle kasy co roku na swoje widzi mi się! 2 lata na zad córka pisała do Owsiaka o pieniądze na wsparcie ale nawet odpowiedzi nie dostała. Teraz już niech go szlak trafi bo dzięki polskiemu rządowi ma na dzieci ze starczy i nie musi robić po godzinach a zajmować się całymi dniami dziećmi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj jest CENZURA. Usunięto mój wpis. Pisałam że nie trzeba zbierać pieniędzy tylko inaczej nimi gospodarować w kraju. Nie pompowac pieniędzy w Ukrainę. Oni nas doją, a wcale nam nie maja tego za dobre. Boimy się ich i za wszelką cenę nasze władze chcą się im przypodobać? Nie widzę uzasadnienia takiego postępowania. Po co to wszystko? Na złość Rosjanom? Tylko że to śmieszne i nie zrozumiałe, przynajmniej dla mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiadam, że akcja WOŚP, to wyjątkowe zjawisko w naszym pięknym kraju, w tym roku- czuło się to w powietrzu-, że orkiestra gra na złość PiS- owi i jak widać zagrała wybornie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...