Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP zagra bez TVP. Nie będzie studia telewizyjnego w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2017 r. o 10:04 Powrót do artykułu
Deni napisał:
Żałosne jest to co się dzieje od jakiegoś czasu w polsce. Dlatego w tym roku dam więcej na WOŚP. Niech tych prawych i sprawiedliwych szlak trafia !
Ale bohaterski czyn!!!! Nic tylko święty za życia na cokoły!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to w ogóle ogląda?! Trzeba naprawdę nie mieć życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tamtym roku dałem podwójnie i w tym też podwójnie. Mina pana posła Pięty bezcenna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej POkraczna TV to TVN . Pytam się dlaczego TVN nie przejmie pałeczki od TVP i nie okarze sercs Jąkale? Jest jeszcze Polsat i co też nie życzy sobie Jurcia? Rzeczy dziwne i ciekawe. A ja jak od lat daję w ten dziurawy worek ( WOŚP ) tak i teraz dam tyle co od lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jąkała w końcie stoi. Chciałby piernąć lecz się boi. Chciałby sobie puścić bąka lecz w pierdzeniu też się jąka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej wy co tak krytykujecie Pana Owsiaka! Podpisac mi tu zaraz deklaracje ze nie bedziecie wy ani wasze rodziny  leczeni  sprzetem podarowanym przez WOSP!!! I nie zycze wam szczescia w Nowym Roku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie nie istnieje tvpis, więc strata żadna. Jakim trzeba być małym żeby przeszkadzać, pluć, obrażać. Tak potrafią tylko ci co nigdy nikomu nie pomogli za to bardzo chętnie domagają się sami pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Nie będzie swojej prywatnej imprezy urządzał za moje pieniądze. A poza tym świetnie mu się żyje za pracę dzieci młodzieży, którym nic nie płaci. Spryciarz jeszcze by chciał telewizji darmowej. Niech zapłaci, będzie wiedział, ile kosztuje. Wstydu nie ma następny pokrzywdzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Owsiak pokaże faktury i rozliczenia. 5 wyroków sądu już nie wykonał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie dam, ani złamanego grosza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlodziej ,on juz jest skonczony 5 wyrokow sadu aby pokazal faktury prokurator go zaciagnie tam.5 rodzinnych firm ktore doja z WOSP.Tylko 50% zbiorek trafia na sprzet reszte lacznie z odsetkami od 50milionow rozkrada szuja jedna Kiedys dawalem ale od 5lat nie daje syn milicjanta razem z sb ekiem kreci resztkami sil zapewne to juz osatstni rok wosp Nie miesci mi sie w glowie jakim podlym zlodziejem jest Caritas 90% zebranych kwot przeznacza na potrzebujacych a to scierwo ubeckie tylko 50%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cd przez tyle lat zebral ok 500mln ,a 171 mln wyparowalo w kosmos,jego nieruchomosci w tym centrum Wwy land rowery i coraz wyzsze pensje oraz INNE KOSZTY Skonczony lotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie Dobra zmiana bez WOŚP TV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak człowiek coś robi to trzeba go nienawidzić. Oto Polska właśnie. Trzymam kciuki za Owsiaka. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo TVN i Polsat POmóżcie Jurciowi bo w TVN dostał aut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mu dam. 2 rolki papy i wacka do łapy. A finans przekażę rodzicom co zbierają na operację dziecka w USA czy w innym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rząd stać na 500+ a tu żebrzą na sprzęt dla chorych, spieprzają niech 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A ja mu dam. 2 rolki papy i wacka do łapy. A finans przekażę rodzicom co zbierają na operację dziecka w USA czy w innym kraju.
a ja na nic teraz nei daję, niech rząd z tych 500+ przekarze na leczenie, trudno, niech rodzice mający chore dzieci idą do rządu o pomoc, bo my jako kraj  dając 500+ dla zdrowych jak wuj rodziców jesteśmy bardzooooo bogaci. TAKŻE 500+ PRZEZNACZYĆ NA LECZENIE CHORYCH a nie płacić za pieprzenie sie i rozmnażanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co ze mną będzie mam owsiki na tylnej wstydliwej części ciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać miłość katolicką w komentarzach, PISiory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...