Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadka dilerów: Handlowali marihuaną i amfetaminą (wideo)

Utworzony przez mosquito, 23 kwietnia 2011 r. o 11:51 Powrót do artykułu
VAREA napisał:
wyobrazam sobie, bo mam wrazenie ze jej nie ma. zeby odczuc jej wplywy to trzeba by bylo wskrzesic tych policjantow z lat 80-tych.
jak powiedzialem nie wszyscy sie nadaja do tej pracy ale nie wiem gdzie ty mieszkasz ze ich nie widzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
jak powiedzialem nie wszyscy sie nadaja do tej pracy ale nie wiem gdzie ty mieszkasz ze ich nie widzisz
tam , gdzie na patrol to jak juz wychodza, to w szesciu i z psem. meliny rosnal pod nosem komisariatu VI, uwazasz ze ktos sie tym przejmuje ze rzyga kolo ich drzwi? ani jedni, ani drudzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
deb***em ty jestes, rzadzi ulica, bo policja chowa sie po katach, albo w ogole nie reaguje. dlatego jest bagno i strach. zomo jest potrzebne.
A to dlatego udzielasz się w kazdym temaacie Boisz się wychodzić z domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to dlatego udzielasz się w kazdym temaacie Boisz się wychodzić z domu?
wrecz przeciwnie. a dlaczego o tym pomyslales/las? jakies kompleksiki? brak przyjaciol? ja nawet bym o tym nie pomyslala. jak to wystarczy uderzyc w stol... a kompleksy sie same odezwa poluzuj kucyki, masz swieta, baw sie ps. mam 3 braci recydywa. znani w calym lublinie , heheheh
Ostatnio edytowany 23 kwietnia 2011 r. o 14:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no a ze czas mnie pogania, to panowie i panie szczekacze... smacznej wodki, dobrego blanta i multum przyjemnosci jakiej zapragniecie... z okazji swiat ps. uwaga na niebieskie szeregi :) i tym pieknym akcentem zegnam sie z wami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
wrecz przeciwnie. a dlaczego o tym pomyslales/las? jakies kompleksiki? brak przyjaciol? ja nawet bym o tym nie pomyslala. jak to wystarczy uderzyc w stol... a kompleksy sie same odezwa poluzuj kucyki, masz swieta, baw sie ps. mam 3 braci recydywa. znani w calym lublinie , heheheh
zapodaj ksywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
no a ze czas mnie pogania, to panowie i panie szczekacze... smacznej wodki, dobrego blanta i multum przyjemnosci jakiej zapragniecie... z okazji swiat ps. uwaga na niebieskie szeregi :) i tym pieknym akcentem zegnam sie z wami...
jeszce swieta sie nie zaczely a niektorych sraczka juz gania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadzić! Palić!.... i się nie wychylać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej za 300 gramów na 10 lat, a pedofila co zgwalcil kilka bezbronnych dzieci to od 3-5 lat, to jest polska sprawiedliwosc, a frajera i tak znajda i z nim nie bedzie dobrze i wteyd psy mu nie pomoga ! J3bac polskie prawko i policje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiś mocny to startuj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...