Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadka handlarzy papierosami na targu przy al. Tysiąclecia

Utworzony przez gościu, 2 lutego 2012 r. o 20:37 Powrót do artykułu
dobre.... na ferie... hahah 2 lata handlują pod nova.... i niby dopiero teraz policja zauważyła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszceie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara gwardia wystawiła chłopaków - nie lubią konkurencji więc się ich pozbyli - staruszków nikt nie ruszy nawet policja ich mija i udaje, że nie widzi a tym bardziej celnicy, którzy jak wieść niesie strzelają sobie w czoła na strzelnicy podczas ćwiczeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 2 lat około 10 osób co dzień wykrzykuje że ma papierosy pod novą a oni łapią 5 osób i kilka kartonów. Ciekawe co ci bohaterscy celnicy powiedzą jak zobaczą reportaż z kilku miesięcy co powie komendant straży miejskiej co jego chłopcy dzielnie łapią handlarzy rękawiczek a pod nową to udają niewidomych, co powie rzecznik policji za taki cyrk. Każdy wie ze oni sprzedają czyjś towar, KTOŚ ma ludzi na całym mieście i DUŻE plecy w UM. pod Wolską sprzedają na 1 Maja itp.Wystarczy że odpowiedni filmik wyemituje jakaś ogólnokrajowa telewizja,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak walka z wiatrakami , pomyślcie co z tego że Policja ich zatrzyma ( doprowadzi na komisariat , za mniej więcej godzine są ponownie ) jeśli Sąd Powszechny ukaże ich grzywną , której i tak nikt z nich nie zapłaci bo ściągalność zerowa . Jedyny pozytyw, że niekiedy policjantom czy innym f-szom uda się zabezpieczyć jakąś część '' towaru '' Co do grupy 6-7 handlarzy przy Nova to temat dla UKS ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja racje lepiej na fajach zarobic kase niz tyrac za 1200 na pseudobiznesmenów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek napisał:
maja racje lepiej na fajach zarobic kase niz tyrac za 1200 na pseudobiznesmenów
Oni właśnie pracują dla pseudobiznesmenów spróbuj stanąć koło nich nawet godz ze swoim towarem nie postoisz taka prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne że w czasie ferii łapią młodzież która chce dorobić ? ja na targowisku przy dworcu PKS widzę codziennie ludzi z papierosami i spirytusem ? czyżby mieli oni jakieś układy w mieście że ich nie łapią nigdy ? dlaczego gdy pojawią się inni sprzedawcy to ich zaraz łapią a Ci co stale sprzedają są bezkarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze że stoją, przynajmniej człowiekm może w miare normalnej cenie kupic fajki a nie płacić państwu haracz w postaci akcycy, niech stoją w 50 nawet i niech rżną państwo bo za takie państwo to ja dziękuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A powiedzcie mi jak to jest że jak zawsze stoją te agresywne drechy 4 pod novą a z 7 przy wejściu na targ od strony novej i nawet z miejsc się nie ruszą gdy mija ich pieszy patrol policjantów. Czemu nikt ich nie WYpier***I?? Jakieś układy? Zyski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haahahah napisał:
A powiedzcie mi jak to jest że jak zawsze stoją te agresywne drechy 4 pod novą a z 7 przy wejściu na targ od strony novej i nawet z miejsc się nie ruszą gdy mija ich pieszy patrol policjantów. Czemu nikt ich nie WYpier***I?? Jakieś układy? Zyski?
A wedłog ciebie sprzedarz papierosów bez akcyzy to jakieś wielkie przestępstwo? W kioskach sprzedawane są identyczne papierosy z tym że zarabia na tym państwo a nie zwykli ludzie. Policja nie powinna nawet interweniować w takich wykroczeniach bo od tego są urzędy skarbowe oraz celnicy. Piesze patrole są od tego aby nikt ci nie dał w morde na ulicy a nie od ścigania drobnych handlarzy którzy nie wadzą nikomu. Może jeszcze policja zacznie chodzić po sklepach i robić kontrole zamiast sanepidu ? Gdyby w tym kraju można było znaleźć prace za uczciwe zarobki to z pewnością nikt nie bawiłby się w taki handel papierosami. Dobrze że ci ludzie próbują jeszcze w miare uczciwie zarobić zamiast kraść. I niech nikt nie piepszy bzdur że tacy handlarze okradają skarb państwa bo po pierwsze to ten skarb już dawno został okradziony a po drugie to więcej dorzucają tym złodziejom z rządu w postaci grzywien i straconego towaru niż oni piszą że skarb państwa traci. Artykół rzenada! Lepszy tytuł byłby gdyby napisali że banda celników znowu okradła ludzi próbujących zarobić na chleb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smiechu warte tlumaczenie handlazy! Od miesiecy tam stoja I policja o tym wie! I celnicy! O czym to swiadczy? W Lublinie mafia papierosowa jest I swiadczy to tylko o jednym: masz kkase, to mozesz robic co chcesz! Bo przeciez lubelacy lubia brac lapowki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A wedłog ciebie sprzedarz papierosów bez akcyzy to jakieś wielkie przestępstwo? W kioskach sprzedawane są identyczne papierosy z tym że zarabia na tym państwo a nie zwykli ludzie. Policja nie powinna nawet interweniować w takich wykroczeniach bo od tego są urzędy skarbowe oraz celnicy. Piesze patrole są od tego aby nikt ci nie dał w morde na ulicy a nie od ścigania drobnych handlarzy którzy nie wadzą nikomu. Może jeszcze policja zacznie chodzić po sklepach i robić kontrole zamiast sanepidu ? Gdyby w tym kraju można było znaleźć prace za uczciwe zarobki to z pewnością nikt nie bawiłby się w taki handel papierosami. Dobrze że ci ludzie próbują jeszcze w miare uczciwie zarobić zamiast kraść. I niech nikt nie piepszy bzdur że tacy handlarze okradają skarb państwa bo po pierwsze to ten skarb już dawno został okradziony a po drugie to więcej dorzucają tym złodziejom z rządu w postaci grzywien i straconego towaru niż oni piszą że skarb państwa traci. Artykół rzenada! Lepszy tytuł byłby gdyby napisali że banda celników znowu okradła ludzi próbujących zarobić na chleb
A dlaczego ja płacę podatek a oni nie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zula napisał:
A dlaczego ja płacę podatek a oni nie???
podatek zapłaca w postaci Vat-u za zakupione rzeczy potrzebne do codziennego życia, imprezowania itd itp. wbrew pozorom te palanty nie palą tego co sami sprzedaja tylko kupują sobie marlboro w kiosku głąmby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
frrontier napisał:
stara gwardia wystawiła chłopaków - nie lubią konkurencji więc się ich pozbyli - staruszków nikt nie ruszy nawet policja ich mija i udaje, że nie widzi a tym bardziej celnicy, którzy jak wieść niesie strzelają sobie w czoła na strzelnicy podczas ćwiczeń
Masz całkowitą rację! Wystawili młokosów,którzy faktycznie chcieli sobie dorobić.Tych handlujących od kilku lat znam z widzenia i żaden mi na 20 lat nie wygląda. Wpadam czasem na piwo do jednego z barów w okolicy i kilkakrotnie byłem świadkiem jak jeden ze "starych" umawiał się ze swoim dostawcą (kobieta z Ukrainy),nawet sie specjalnie nie konspirując.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki sukces! złapali handlarzy którzy dziś znowu stoją! medal dla oficerów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już tyle razy zapraszałem funkcjonariuszy na targ przy ul. Krańcowej. Tam to dopiero się handluje papierosami - i to w dodatku bezkarnie!!! Fajki ukryte w pudełkach po towarach przy każdym kiosku od strony ulicy ma każdy z pięciu sprzedających. Stoją od rana do wieczora. Ci sami. Ubrani grubo i wcale im nie zimno. Dzień za dnie, tydzień za tygodniem, miesiąc w miesiąc. NIC TYLKO PALIĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józek napisał:
Już tyle razy zapraszałem funkcjonariuszy na targ przy ul. Krańcowej. Tam to dopiero się handluje papierosami - i to w dodatku bezkarnie!!! Fajki ukryte w pudełkach po towarach przy każdym kiosku od strony ulicy ma każdy z pięciu sprzedających. Stoją od rana do wieczora. Ci sami. Ubrani grubo i wcale im nie zimno. Dzień za dnie, tydzień za tygodniem, miesiąc w miesiąc. NIC TYLKO PALIĆ!
Cośta się czepili policji. Nie chcę, żeby to policja tym się zajmowała, oni powinni pilnować porądku na osiedlach i ulicch. Tymi rzeczami powinni się zająć urzędasy ze skarbówki, którzy sie3dzą za biurkami i przekładają papierki oraz celnicy i straż graniczna. Bo to oni są odpowiedzialni za to, żę przemyt kwitnie, a nie policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
Cośta się czepili policji. Nie chcę, żeby to policja tym się zajmowała, oni powinni pilnować porądku na osiedlach i ulicch. Tymi rzeczami powinni się zająć urzędasy ze skarbówki, którzy sie3dzą za biurkami i przekładają papierki oraz celnicy i straż graniczna. Bo to oni są odpowiedzialni za to, żę przemyt kwitnie, a nie policja.
Nie zapominaj,że mamy jeszcze orłów ze Straży Miejskiej. Oni jednak wolą zakładać szczęki na koła i przeganiać babcie handlujące pietruszką. Handlujących papierosami zdają sie dostrzegać tylko wtedy jak sami chcą kupić fajki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na targu przy ul.Wileńskiej handlują od lat i mają się dobrze, teraz mróz wstrzymał nieco handel. Handel papierosami na tym targu odbywa się chyba "legalnie" a przynajmniej można odnieść takie wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...