Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadli, bo ogłaszali się, że przerabiają konsole

Utworzony przez o rety!, 22 sierpnia 2009 r. o 19:55 Powrót do artykułu
Woow, to drogówka przy pomocy radarowego miernika prędkości namierza nie tylko piratów drogowych ale również komputerowych co widać na załączonym foto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale - czy ? ... Kiedy Policja i Prokurator zaczną działać zgodnie z prawem ??? Mogą wkroczyć do mieszkania lub wszcząć postępowanie jedynie na podstawie doniesienia o popełnieniu przestępstwa na wniosek poszkodowanego ... JEŚLI BEZPOŚREDNIO producent oprogramowania lub sprzętu nie zgłosił takiego przestępstwa - ROBIĄ TO NIELEGALNIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o rety! napisał:
Woow, to drogówka przy pomocy radarowego miernika prędkości namierza nie tylko piratów drogowych ale również komputerowych co widać na załączonym foto
DW szuka zdjęć na google.pl. Wpisali "policja + piraci".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gates napisał:
...ale - czy ? ... Kiedy Policja i Prokurator zaczną działać zgodnie z prawem ??? Mogą wkroczyć do mieszkania lub wszcząć postępowanie jedynie na podstawie doniesienia o popełnieniu przestępstwa na wniosek poszkodowanego ... JEŚLI BEZPOŚREDNIO producent oprogramowania lub sprzętu nie zgłosił takiego przestępstwa - ROBIĄ TO NIELEGALNIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co komu do tego, że przerabiam sobie urządzenie które kupiłem i jest moją własnością. Od kiedy to przerabianie urządzeń multimedialnych czy też innych RTV AGD jest przestępstwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co do tego artykułu zdjęcie funkcjonariusza wydziału ruchu drogowego?? Czy ma to związek z rodzajem przerabianych urządzeń??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy czy jak kupie sobie nowe auto i go przerobie,czy to przestępstwo.Pewnie jakaś męnda od polityki albo jego żona ma dużą firmę w Polsce ,która sprzedaje tego typu sprzęt rtv, niby oryginał, made in chiny, jest zainteresowana żeby tego typu przeróbki karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sukces Wstyd Policjancji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadne straty, bo jak nie pirata to NIC by pewnie te osoby nie kupiły. Jak to niby oszacują, że każdy pirat to strata kasy rządu wartości oryginalnej gry??? paranoja, a policja to niech się lepiej zajmie prawdziwymi przestępcami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
A co komu do tego, że przerabiam sobie urządzenie które kupiłem i jest moją własnością. Od kiedy to przerabianie urządzeń multimedialnych czy też innych RTV AGD jest przestępstwem?
No właśnie a jeżeli ja zechcę z maszynki do mięsa zrobić sobie telewizor i dokonam tego to kogo to powinno obchodzić ,a jeżeli z samochodu zrobię amfibię to co nie wolno przecież zapłaciłem za samochód a pływał będę w swoim stawie ! ale tak jest jak za nasze podatki w imię szeroko pojętej sprawiedliwości broni się interesów jakiejś firmy dla jakiś innych korzyści w imię właśnie w imię czego ? i dlaczego nasza policja i za naszą kasę ? ma chronić czyjś interes ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...