Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadli z 50 gramami marihuany, bo zachowywali się za głośno

Utworzony przez boski chillout, 1 lutego 2010 r. o 10:49 Powrót do artykułu
200 porcji? na ćwiary ktoś jeszcze sprzedaje? smiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wynik dla SPPP , gratulacje dla tych którym się chce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policjanci z 7 powinni baczniej przjrzec sie co sie dzieje na skarpie, glownie okolice aldika, garmazerki i pijalni piwa. Tam sie dzieja cuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMENDANCI POWINNI SIĘ WSTYDZIĆ ŻE ICH POLICJANCI Z KOMISARIATÓW NIC NIE ROBIĄ TYLKO PO KRZAKACH SIĘ CHOWAJĄ, NA ULICACH WIDZI SIĘ TYLKO PANÓW Z SPPP KWP A ZRESZTĄ WIĘKSZOŚĆ OPISYWANYCH POZYTYWNYCH ARTYKUŁÓW ICH DOTYCZY. BRAWO PANOWIE Z SPPP GDYBY NIE WY PODEJRZEWAM TO NA OSIEDLACH PATROLU BY NIE OŚWIADCZYŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toja napisał:
policjanci z 7 powinni baczniej przjrzec sie co sie dzieje na skarpie, glownie okolice aldika, garmazerki i pijalni piwa. Tam sie dzieja cuda
a niby oni nie wiedzą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, nie dajcie sie zwariowac! to nie zadna marihuana tylko zwykle podle trawiszcze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basia widze ze gramy w tej samej druzynie :/ , wiadomo ze widok VW TDI z krata nad przednia szyba na lubelskich osiedlach jest bardzo pozytywny , dobrze gdy w takim busie sa policjanci ktorzy mysla nie tylko o tym jak przebimbać 8 godzin ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem po udarze mózgu i dzięki marihuanie mój stan się tak polepszył że już nie potrzebuję wózka, przed paleniem lekarze nie dawali mi szans na lepsze jutro, pale już 3 lata i nawet byście nie powiedzieli że mi coś dolega, spastyka zmalała o 90%, chodzę juz normalnie, czerpie radość z życia , mj wyleczyła mnie z depresji... mam prace w banku , używam mj przynajmniej 1 w tyg gdy spastyka daje znać , mj nie zabija a działa leczniczo na choroby neurologiczne i psychiczne ... wiecej na www.KONOPIALECZY.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...