Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpływ Bystrzycy. Do urzędu (wideo)

Utworzony przez kik, 3 lutego 2014 o 21:17 Powrót do artykułu
Kibelki będą ciągle zajęte :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
głupie i nie potrzebne
0
głupie i nie potrzebne
0
co to ma być? Jakbym miał sprawe do załatwienia w tym urzędzie to te pudełka potraktował jak Roberto Carlos rzut karny. Taki szum cieknącej mody UB stosowało jako tortury a ten czubek coś pi...doli o Bystrzycy. Jak sobie nagrał to niech sobie w domu słucha 24/24. To jest urząd państwowy a nie kibel!!!
0
Pogięło ich . . .   :o    
0
Potrzebne to jak kotu dzwonek na ogonie.
0
Potrzebne to jak kotu dzwonek na ogonie.
0
To nie Bystrzyca, to zepsuty klozet.W trosce o spokój petentów, urzędowi hydraulicy powinni niezwłocznie to naprawić.
0
Centrum badania możliwości? Cytując klasyka-  ten pomysł "to jest miś na miarę naszych możliwości".
0
Sami hejterzy... Wg mnie to bardzo fajny pomysł. Brakuje czegoś radosnego i z pomysłem w przestrzeni w jakiej przebywamy, zwłaszcza w urzędach i instytucjach, które z racji takiej a nie innej, są kompletnie odczłowieczone i człowiekowi nieprzyjazne.
0
po tym filmie stwierdzam jedno - może szum Bystrzycy ma mieć efekt kojący dla uszu natomiast o wypowiedzi pierwszego Pana powiedzieć tego nie mogę... No tak stęka zamiast powiedzieć coś raz dwa, że po chwili wyłączyłem to. yyyyyyyy, eeeeeee, aaaaaa, iiiiiiii nie da się tego słuchać!!!!!
0
Jeżeli te nogi które są na zdjęciu to jest wpływ Bystrzycy to całkiem przyzwoity.Ja nazwałbym to "źródłem Bystrzycy"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: