Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale dziadowanie ! " Odblokuj ten artykuł za jedyne 20 groszy ". Żenada !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zabawa w hipnozę czyli egzorcyzmy. Nie tylko czarni się w to bawią. Jeździ taki jeden czarny dosłownie i w przenośni po Polsce ze swoim objazdowym jarmarkiem hipnotycznym. Ja jestem przeciwnikiem wpuszczania czarnych z Afryki do Polski. Niech siedzą u siebie i nie zaśmiecają naszego pięknego kraju.
0
Już nawet dziennik wschodni chce zarabiać na artykułach, żenada.
0
a na czym ma zarabiać, jak nie na artykułach, przecież to gazeta. Jak piekarnia piecze bułki, to nie rozdaje ich za darmo...
0
Oni posiadają swoje gazety, na tym niech zarabiają a nie na artykułach w internecie! A jeśli chcą aby każdy artykuł był blokowany, to ta strona już dla mnie nie ma sensu
0
Co za debilna rodzinka... niestety zdążyli się rozmnożyć... tylko sterylizacja może zapobiec dalszemu rozprzestrzenianiu się tych wadliwych, zidiociałych genów.
0
Średniowiecze!!! :D
0
Płacić za treści w internecie? Równia pochyła do zmniejszenia liczby czytelników... bawce się dalej w opłaty...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: