Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wraca pociąg z Lublina do Lubartowa. Po 13 latach przerwy

Utworzony przez Lublinianin, 29 marca 2013 r. o 10:47 Powrót do artykułu
:( napisał:
a jak ja mam dojechac do pracy w Lubartowie??? [/quote] [quote name=':(' timestamp='1364575916' post='751833'] a jak ja mam dojechac do pracy w Lubartowie???
Jak to jak? o godz.20.22 masz pociąg do Lubartowa -przekimasz na dworcu w Lubartowie i raniutko już jesteś na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre rozwiązanie, rower do środka i całkiem przyjemny środek transportu, po wysiadce w lublinie ekologicznie rowerkiem, jestem zdecydowanie zwolennikiem tego typu rozwiązania i na pewno będe z niego w pełni korzystał Brak tylko przystanka w Niemcach np. przy ul. Centralnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Hrubieszowa - grupa miłośników kolei z Krzysztofem Waszkiewiczem i Ziemowitem Czerskim na czele organizuje pociąg specjalny z Lublina do Hrubieszowa . Ma jechać na okrętkę , przez Kraśnik , Stalową Wolę , Biłgoraj , Zwierzyniec , Zawadę , Zamość i Werbkowice . Pociąg jedzie 25 maja , szacowana godzina wyjazdu do Hrubieszowa to między 5 : 00 a 5 : 30 . Szacowana godzina powrotu do Lublina to między 19 : 00 a 19 : 20 . Szczegóły na tematycznym portalu : KOLEJOWY LUBLIN . Jeśli mowa o reaktywacji ruchu pasażerskiego do Hrubieszowa , jest poparcie dla tego pomysłu ze strony burmistrza Tadeusza Garaja . On rządzi w Hrubieszowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociąg ok. Ale rozkład jazdy to chyba jakiś deb*** wymyślił. Jak dojechać na 7:00 do pracy w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu kolej pomyślała. Tylko ten rozkład beznadziejny. Jak ludzie mają dojechać na 7:00 do pracy w Lublinie? Może ktoś z PKP o tym jak najszybciej pomyśli. Wtedy to połączenie było by konkurencją dla tych złomowych busów do których strach wsiadać.Tymi busami powinna się zająć jakaś poważna kontrola, bo one są zagrożeniem dla pasażerów i ruchu lądowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...