Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wreszcie biorą się za Podzamce

Utworzony przez ppp, 18 kwietnia 2008 r. o 13:22 Powrót do artykułu
a za Cuby kiej sie wezmo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 lata..... żeby zacząć budowę, można się załamać , jak tak dalej bedą przeciągać to tam nigdy nic nie powstanie. Sprzedać teren prywatnym inwestorom to wtedy jest szansa że coś tam będzie. Podwójny zysk dla miasta : kasa i ładne podzamcze (wystarczy przypilnować inwestora żeby postawił coś fajnego pasującego do miejsca).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA PRZYSPIESZENIE-JESTEM OSZOŁOMIONY !!!!!!MAM 68 LAT I PEWNIE PRZY TYM PRZYŚPIESZENIU NIE DOCZEKAM SIE NICZEGO NOWEGO W LUBLINIE CHACHACHACHA ALE PREDKOŚĆ!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, WRESZCIE SIĘ BIORĄ ZA... NICNIEROBIENIE. Zaiste powalające są wypowiedzi urzędników podane przez DW. Podjęcie prostych działań, które powinny potrwać kilka tygodni, no powiedzmy 3 miesiące, rozciągnie się w prawie rok. I od razu asekuracja: nie oczekujcie, mieszkańcy, że my coś przez rok zrobimy. To zadanie na lata - CZYLI NA NIGDY. "Najważniejsze, że zaczęliśmy wspólnie coś robić" - TYLKO CO? ZACZĘTO GADAĆ i nic więcej. Przepraszam, trzeba jeszcze wspomnieć o marzeniach sennych pani Mącik. A potem będzie przecież EURO, więc czy warto coś zaczynać? NIE, LEPIEJ NICZEGO NIE ZACZYNAĆ. Nic nie zmieniać, bo po co? Tak jak jest, jest dobrze. BIerze się przecież pensje, premie i nagrody. Tak upada Lublin, piękne miasto wschodniej Polski zarządzane przez ignorantów. Chciałbym dożyć dnia, kiedy urzędnik będzie tylko od jednego: od tego, żeby pomóc inwestorowi dostarczając mu wszystkich niezbędnych planów i decyzji I NIE PRZESZKADZAĆ W REALIZACJI. Jednak nie zanosi się na to, by w Lublinie kiedykolwiek miało się to zmienić. Za to w mieście będzie rządził układ: ratusz - PKS. Idealna para. Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha panie Piotr-Krajewski idz pan do lekarza od glowy, jkaby akzdy tak myslal jak pan to by nic sie nie budowalo, poczekac az stanieja materialy ..jezu ja chyba snie, nic dziwnego ze pks ledwo zipie jak tacy geniusze zasiadaja we wladzach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest trzech właścicieli terenu.Gmina,Skarb Państwa i PKS i potrzeba aż sześciu miesięcy aby uregulować stan prawny?Co tu regulować jak wiadomo co jest czyje.Jednego geodetę z uprawnieniami i wszystko będzie jasne w ciągu tygodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto was czyta deb***ne ludziska na usługach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak upada Lublin, piękne miasto wschodniej Polski zarządzane przez ignorantów." - Piękne i jakże prawdziwe podsumowanie tych igrzysk ignorancji i bezradności, które niepodzielnie panują w tym grodzie od kilkunastu lat. Ośmioletnie rządy "Pruszona" były niczym klątwa dla mieszkańców Lublina. Niestety Wasilewski wciąż nie może tej klątwy przełamać. Już powoli tracę nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ludzie czytajacy nie tylko te artykuly to polglowki,nic nie rozumieja,nie znaja w ogole spraw proceduralnych w naszym kraju dotyczacych zaplanowania inwestycji Nie wiem skad sa wasze babcie albo Wy wszyscy ale napewno nie z Lublina,zza buga to moze i tak,narzekacie w nic nie wierzcie Gdybym ja musial zyc w takim poczuciu jak Wy to bym musial w ogole zrezygnowac z zycia tutaj Procej inwestycjyjny trwa pare lat nic tego nie zmieni,dobrze ze w koncu jakis Prezydent sie za to wzia Pani Wnuk tez ma wiele zaslug,to ona dopina wszelkich spraw trusbych proceduralnie zwiaznych ze strefa Cieszmy sie bo w koncu mamy ludzi ktorzy nie sa zepsuci,wierza w siebie i nie sa malkontentami jak Wy tutaj piszacy i popzedni Prezydent Pruszkowski(ktory w moich oczach byl zerem)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIEPRZENIA BZDUR I OBIECANEK TO JUż SIE NASłUCHAłEM ZA TEGO NIEMOTY PRUSZKOWSKIEGO KTóRY NIC NIE ROBIł,MYSLAłEM żE PRZYJDZIE NOWY PREZYDENT TO COś ZROBI ALE ALBO ON JEST NIEUDOLNY TAK JAK POPRZEDNIK ALBO TA BANDA URZęDNIKóW MIEJSKICH KTóRYMI SIę OTACZA,NIECH CI KTóRZY SIEDZą TAM ZA NASZE PIENIąDZE PRZESTANą MNIE MANIć BAJKAMI BO W TYM NAWET Są KIEPSCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doniec napisał:
niestety ludzie czytajacy nie tylko te artykuly to polglowki,nic nie rozumieja,nie znaja w ogole spraw proceduralnych w naszym kraju dotyczacych zaplanowania inwestycji Nie wiem skad sa wasze babcie albo Wy wszyscy ale napewno nie z Lublina,zza buga to moze i tak,narzekacie w nic nie wierzcie Gdybym ja musial zyc w takim poczuciu jak Wy to bym musial w ogole zrezygnowac z zycia tutaj Procej inwestycjyjny trwa pare lat nic tego nie zmieni,dobrze ze w koncu jakis Prezydent sie za to wzia Pani Wnuk tez ma wiele zaslug,to ona dopina wszelkich spraw trusbych proceduralnie zwiaznych ze strefa Cieszmy sie bo w koncu mamy ludzi ktorzy nie sa zepsuci,wierza w siebie i nie sa malkontentami jak Wy tutaj piszacy i popzedni Prezydent Pruszkowski(ktory w moich oczach byl zerem)
A ty co pracujesz w ratuszu , bo piszesz takie brednie ze niedobrze sie robi ! Tyle lat na przygotowanie inwestycji ? Jasne ze to musi trwac ale bez przesady. Ta branza to moja praca i troszke znam sie na tym ze mimo naszych urzednikow, procedur to da sie budowac duzo szybciej duzo wieksze inwestycje. A przeciaganie nie powoduje tanienia a zdecydowanie wzrost kosztow. Po wypowiedziach miejskich urzednikow oni po prostu znalezli sobie niby zajecie za pieniadze podatnikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za kolejna osoba do "wykarmienia" w PKsie? Teraz zarząd się dorwał do korytka? A korytko z przewozami niedługo może wyschnąć i wtedy zostanie tylko dworzec........Daje PKsowi parę miesięcy i ogłoszeni upadłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...