Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wschodnia Magistrala Krajowa połączy Rzeszów, Lublin, Białystok i Olsztyn

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 o 21:06 Powrót do artykułu
tylko nie włączajcie do tej inwestycji muszyńskiego bo znowu nie wyjdzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Za PiS można. Za PO za cholerę nie było można.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przypominam Muszyński bez spóźnień wybudował lotnisko (wbrew poniższym sugestiom to dobry fachowiec w budowach i inwestycjach, które prowadził od początku do końca) - a Żuk go odwołał dopiero po całkowitym wybudowaniu czyli ponad rok jak rządził miastem. Dzięki Muszyńskiemu ogłoszono przetarg (bo wtedy jeszcze był w PKP) na linię 68 Lublin-Stalowa Wola - remont wraz z elektryfikacją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo dobrze Linia Lublin - Stalowa Wola Rozwadów to ważna droga w kierunku Krakowa, Tarnowa, Przemyśla, alternatywna na Śląsk i na Słowację. Dobrze że budują trakcję elektryczną.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PIS odwdzięcza się wschodniemu elektoratowi za wybory, a via carpatia to też nie przypadek. Widać że skupili się na naszej części Polski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trasa kolejowa Lublin Rzeszów to dostęp do trasy kolejowej E-30 .Jest to paneuropejski korytarz transportowy Lwów Medyka Rzeszów Kraków Wrocław i dalej na Zachód Między Lublinem a Rzeszowem potrzeba wygodnego bezpiecznego transportu kolejowego chociażby dla zapewnienia przewozów licznej braci studenckiej na w/w trasie..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Artykół" "pisany" bez świadomości tematu, tory od lublina do Lipy są już po wymianie wraz z podkładami na "używane"ale o dobrych parametrach, został do wymiany kilkunastokilumetrowy odcinek stalowa-lipa, pozostała elektryfikacja która ma niewielki wpływ na dzisiejszy ruch, czasem 120 osobowym na wymienionych odcinkach....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Za PiS można. Za PO za cholerę nie było można.
PiS narazie jeszcze nic nie wybudował. wszytkie te drogi były w planach i miały być wybudowane do 2020 roku. teraz dla dobra firm budowlanych ( tak tłumaczył któryś z ministrów) termin ukończenia np 17-tki to 2025.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze, że PIS się odwdzięcza. Cała Polska budowała stolicę, a sam Wrocław odbudowywali ludzi ze wschodu, harując za nędzne wynagrodzenia, gdy ówcześni jego mieszkańcy trzymali trzodę w mieszkaniach, a nogi myli w poniemieckich sedesach. Tacy byli postępowi. W ich potomkach pozostała głęboka i dzika niechęć do zacofanej kolebki ich rodziców/dziadów i mimo, że jest ona często, gęsto geograficznie daleko poza granicami kraju, a jednak utożsamiana jest nadal przede wszystkim między Wisłą a Bugiem. Jak to określił pan Sienkiewicz z PO o naszym regionie, "ch...du... ", a ja myślę, że "ch...." z panem, panie Sienkiewicz, Komorowski, Tusk i panią, pani Kopacz. Wkrótce znikniecie z kart historii. Oops, tak nie można - pozostaniecie jako jej ciemne strony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To tylko plan, nawet jeszcze nie narysowany. Taki plan dla gawiedzi żeby miała pożywkę "jak dobrze, że zagłosowałem na PiS". Ta linia kolejowa, jak i droga via Carpatia, nigdy nie powstaną z prostego powodu: nie ma na to pieniędzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zyskają duże miasta Rzeszów, Olsztyn, Lublin, Białystok. A Zamość, Chełm, Hrubieszów, Włodawa syf jak był tak będzie. PANIE MINISTRZE MORAWIECKI A CO Z S12 DO CHEŁMA I S17 DO HREBENNEGO? Walę takie pomysły.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przypominam Muszyński bez spóźnień wybudował lotnisko (wbrew poniższym sugestiom to dobry fachowiec w budowach i inwestycjach, które prowadził od początku do końca) - a Żuk go odwołał dopiero po całkowitym wybudowaniu czyli ponad rok jak rządził miastem. Dzięki Muszyńskiemu ogłoszono przetarg (bo wtedy jeszcze był w PKP) na linię 68 Lublin-Stalowa Wola - remont wraz z elektryfikacją. ty chyba sobie jaja robisz albo nie wytrzezwiales.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kolejne obietnice bez pokrycia, a tymczasem w sejmie robią swoje (rozwalają) ***trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20904220,nowe-przepisy-sparalizuja-lotniska-to-prosta-droga-do-ograniczenie.html#czolka3img
Zaloguj się, aby oddać głos
0
będzie to magistrala jedno czy dwutorowa?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
magistrala to by była jakby dobudowiali 50 km toru od parczewa do białej podlaskiej i dalej do Sarnaków. A tak, po istniejących zygzakach to nikt nie będzie chaił jeździc- dłużej i drożej niż drogą asfaltową. Ta magistrala wschodnia to taki marketing, marketingowo to brzmi że hoho
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy pełna modernizacja drogi nr.19 od Suwałk do Rzeszowa .Droga biegnie Od granicy Rosji,Litwy,Białoruśi, Ukrainy do Słowacji. T o dla nas na wschodzie Droga Życia i rozwoju regionów. A jesli chodzi o kolej to zgadzam sie z moim przedmówcą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
S 19 z Białegostoku kieruje się w kierunku granicy z Białorusią (Kużnica). a droga na Suwałki to S8 czyli Via Baltica. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
do trakcji elektrycznej to długa droga jak stąd na Marsa.Znając PLK będą mieć inne "priorytety"..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A świstak siedzi i zawija....
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: