Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wsei lublin opinie

Utworzony przez jmjrzk, 4 lipca 2017 r. o 20:58
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się iść na tą uczelnię. Wielu znajomych mi odradza, a jestem ciekawy też opinii innych osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyzsza szkola lansu i baunsu, no ale jak ktos nie potrafi sie dostac na kul czy umcs a koniecznie chce isc na "studia" to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła jak każda inna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia w porządku, chyba że chcesz sobie "kupić" tytuł - wtedy musisz więcej kasy na warunki przygotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa warunki - akurat ktoś uwierzy że to komuś tam potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie pare osób myślało że może sobie po prostu kupić tytuł, a potem znajomy opowiadał mi jak to było 7 warunków z WFu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złe forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia nie najgorsza - jak chcesz się czegoś nauczyć to masz taką możliwość, a jak chcesz przekiblować byle mieć tytuł to też możesz. No i jak nie masz samochodu a jesteś spoza Lublina to przygotuj się na autobusy odjeżdżające za wcześnie z pętli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda że 80% studentów to ukraińcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
To prawda że 80% studentów to ukraińcy?
 Na studiach dziennych, ale tam studia dzienne to mniejszość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno nie jest zbyt dobra. Kolega mówił, że słaba organizacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trzeba się samemu organizować, ale to nie jest trudne. To mała uczelnia, więc biurokracji też nie ma za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, czy sa tam jeszcze kusry Cisco i Oracle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest Cisco, ale Oracla już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta uczelnia to jeden wielki przekręt, szkoda słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą pewnością mogę polecić te uczelnię. Kadra jest bardzo w porządku, zawsze można się na spokojnie dogadać. Wśród pracowników nie ma żadnych "świętych krów", ani tym podobnych zjawisk. W przerwach przed głównym wejściem wykładowcy razem ze studentami ciurkają sobie papierosy. Mimo to nie ma mowy o kameralności, zawsze jest kilka ostrzejszych przedmiotów np. matma. A jak się czegoś nie zrozumie to zawsze można dopytać i wykładowcy na spokojnie wyjaśnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nanomim napisał:
Z całą pewnością mogę polecić te uczelnię. Kadra jest bardzo w porządku, zawsze można się na spokojnie dogadać. Wśród pracowników nie ma żadnych "świętych krów", ani tym podobnych zjawisk. W przerwach przed głównym wejściem wykładowcy razem ze studentami ciurkają sobie papierosy. Mimo to nie ma mowy o kameralności, zawsze jest kilka ostrzejszych przedmiotów np. matma. A jak się czegoś nie zrozumie to zawsze można dopytać i wykładowcy na spokojnie wyjaśnią.
 To brzmi za dobrze żeby było prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, napisał:
To brzmi za dobrze żeby było prawdziwe
  Zdecydowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No z minusów można wspomnieć, że dużo osób idzie tam tylko po to, żeby zdobyć tytuł, więc nie raz przeszkadzają innym w nauce. Sporo osób też studiuje kilka kierunków, albo pracuje i trzeba się przyzwyczaić, że w czasie wykładu ktoś co chwila wchodzi i wychodzi. Z doświadczenia wiem jednak, że to się zdarza praktycznie na każdej uczelni, może oprócz wojskowych. Ogólnie Wsei mogę polecić osobom, które chcą podwyższyć kwalifikacje, bo ilość studiów podyplomowych jest bardzo duża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta szkoła jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych? Na stronie pisze, że niby jest, ale może ktos wie jak to wygląda w praktyce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...