Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WSPA najlepsza w Polsce!

Utworzony przez były student, 9 maja 2008 r. o 05:40
Jak widac Politechnika Lubelska zwyżkuje na wspak , układy układziki i nepotyzm dają znać o sobie. Gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja studiowałem na "Wyspie" razem z kolegą i uważamy że to dobra szkoła. Bez problemu dostaliśmy do dobrze płatnej pracy w Warszawie. Przede wszystkim kadra oraz pasją z jąką nauczają to jest właśnie potęga WSPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenująca ta ocena, widziałem co sie działo jak komisja akredytacyjna miała przyjechać na uczelnię, nagle pojawiały sie tabliczki z numerami sal, kwiaty na parapetach, a co najciekawsze żeby nie było tłoku jaki zazwyczaj tam panuje to pół "uczelni" w dni wizyty nie miała zajęć, zostali zwolnieni. Poziom nauczania też jest żałosny, liczy sie tylko kasa, którą studenci płacą, puszcza się prawie wszystkich by wpływy były na odpowiednim poziomie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...