Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wspaniała zabawa i szczytny cel. To był już 20. bal charytatywny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lutego 2017 o 18:45 Powrót do artykułu
Patrząc na surowe, pełne skupienia, wiedzy i mądrości oblicza uczestników tego, zresztą pożytecznego balu, można bez wielkiej przesady powiedzieć, że sam- podkreślam to słowo- bal znaczył dla nich tyle, co seminarium naukowe zorganizowane dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wystarczy 500+ zabrać młodym zdrowym rodzicom a przeznaczyć  te pieniądze na leczenie chorych dzieci i niepotrzbne jest żebranie o pieniądze na leczenie chorych dzieci. Jeżeli rząd daje za darmo 500+  w/w rodzicom to uważam, że nasz kraj jest bardzo bogaty i tym bardziej winien najpierw zając się chorymi już narodzonymi dziecmi, ale mam wraażenie, że nasz rząd jakoś nie umie logicznie mysleć.
0
No to sobie pobalowali, tylko czego miny jakby byli na stypie. p.s. Panie wojewodo, na okazję wieczorową to buciki czarne wypada założyć i garnitur też ciemniejszy.
0
krągłe "piękności" i pajacowanie .... brylowanie przed kamerami pod płaszczykiem pomocy a faktyczni darczyńcy min. poprzez 1% odpisy są anonimowi i to jest prawdziwa, szlachetna pomoc 13 lat działalności stowarzyszenia i 1,3 mln przez ten czas, czyli po 100.000 zł rocznie ... wydaje mi się, że każdy taki bal co roku kosztuje w granicach 100.000 zł ciekawe przy tym, jakie są koszty działalności takiego stowarzyszenia, czyli ile pieniążków otrzymywanych z darowizn idzie dla organizatorów tej akcji ...
0
Czyli państwo się bawią i robią sobie reklamę.
0
bela napisał:
wystarczy 500+ zabrać młodym zdrowym rodzicom a przeznaczyć  te pieniądze na leczenie chorych dzieci i niepotrzbne jest żebranie o pieniądze na leczenie chorych dzieci. Jeżeli rząd daje za darmo 500+  w/w rodzicom to uważam, że nasz kraj jest bardzo bogaty i tym bardziej winien najpierw zając się chorymi już narodzonymi dziecmi, ale mam wraażenie, że nasz rząd jakoś nie umie logicznie mysleć.
Faktycznie bela na łeb ci spadła. I teraz mamy siano w głowie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: