Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wspólne konto z... nieznajomym

Utworzony przez Gość, 28 października 2008 o 06:36 Powrót do artykułu
Kolejna ofiara reklamy... witamy w PolBanku, nowym pięknym nieznajomym na polskim rynku... nie wiadomo do końca skąd.... Mnie jakoś dziwnie od początku nie przekonują takie banki pojawiające się znikąd, nagle, z wielkim hukiem. I dziwię się, że ludziska tak szybko im ufają. Oby z wielkim hukiem ich pieniądze nie wyparowały...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie dość, że jełopy, - to jeszcze bezczelne. Donkowi wyborcy.
0
Ja na miejscu tej pani to bym dawno pieniądze kazał wypłacić i przeniósł bym do innego
0
Mosquito,pyknij główką w glebe zanim coś napiszesz
0
osobiście miałam taki sam przypadek w PKo BP, Wszyscy mówią że to niemozliwe, a jednak takie przypadki sie zdarzają. Czy nad systemami informatycznymi to już nikt nie ma konroli?
0
Bardzo zraziłem się do polbanku,nie tylko po tym artykule.sam miałem nieprzyjemne sytuacje z niekompetentnymi pracownikami tego banku...
0
To jakiś skandal !!!!!!!!!!!!!!Jak tak może być !!!! Porostu bark słów! Jak tak można traktować ludzi? Przecież jakby ta kobieta to tak zostawiła mogłaby zostać z pustym kontem, a wirtualny klient cieszyłby się pokaźną sumką. Mam nadzieję, że bank rzeczywiście to wyjaśnił i osoby odpowiedzialne za to poniosą konsekwencje.
0
No to babka ma problem.
0
zobacz tutaj: http://konto-bankowe.blogspot.com
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: