Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wszy w 4 były, są i będą bo tu sprawa zawsze jest pod kryptomnimem ŚCIŚLE Tajne!!!! Jak już wieści o wszawicy pocztą pantoflową się rozejdą to wtedy szkoła udaje, ze coś robi, rozkłada ulotki, wywiesza karteczkę ze śmieszną informacją że wszawica jest ale bardzo delikatna. To jest nieodpowiedzialne. Takiemu stawianiu sprawy rodzice mówią głośno NIE ! ! ! ! A panią dyrektor ciężko zastać a wicedyrektorki są jak ubezwłasnowolnione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może te szkole trzeba objac specialnym nadzorem jak osiedle ktorym niejaki Anioł zarządzał w serialu Altetnatywy 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, prowadzę aptekę na osiedlu w pobliżu szkoły nr 4 i w ciągu ostatniego miesiąca obserwujemy wzmożone zainteresowanie preparatami zwalczającymi i zapobiegającymi wszawicy. Wzmożone tzn. na poziomie jak w okresie powakacyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszawica jest też w szkole  w Ludwinie i też nic nie robią z tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak tylko pojawila się informacja o wszawicy u corki w przedszkolu zastosowalam profilaktycznie hedrin ochrona, jwk narazie dziala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem typem niedowiarka i nie bardzo wierzyłam w ten hedrin ochrona. No ale warto spróbować i lepiej zapobiegać niż leczyć. I FAKTYCZNIE... pierwsze dni szkoły, dzieci połapały wszy a moja córka nie. jupi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my używaliśmy tej odżywki ochronnej w zeszłym roku szkolnym, też przekonałam się dwukrotnie o jej skuteczności. Po wakacyjnej przerwie od września znów stosujemy, lepiej dmuchać na zimne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym pomysłem co do ochrony przed wszami są gumki z olejkami naturalnymi. Wiem że na pewno skuteczne są Cichowsza. Je używałyśmy z córką jak miała akurat w klasie małą epidemię wszy, a one to się potrafią rozprzestrzeniać jak zaraza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te gumki to faktycznie, ciekawe rozwiązanie ale chyba tylko dla dziewczynek, mój syn na krótkie włosy i nie zamierza ich zapuszczać ;) w tym wypadku pozostaje mi hedrin ochrona, który właśnie wynalazłam tu na innym wątku i jak na razie jestem zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pozytywne doświadczenia jak do tej pory z Cichowsza, gumki chronią ale też ładnie spinają włosy, nie rwą się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można spróbować ochrony przez CichoWsza u córki to pomogło bo różne osoby łapały wszy na zielonej szkole a córa wruciła do domu cała i zdrowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] W przeciwieństwie do innych środków na wszy Cichowsza jest naturalny i to mnie najbardziej przekonało. [/justify]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, Cichowsza jest bardzo dyskretnym patentem, żadne z dzieciaków w klasie curki nie wie że ma jakąkolwiek ochronę przed wszami na głowę. Nawet nasza curka o tym nie wie, myśli że to zwykłe gumeczki ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożo osob polecam te gumki. Rzeczywiscie sa takie  dobre?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...