Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszedł do lokalu i zrobił sobie trzy kebaby

Utworzony przez Gość, 22 czerwca 2009 r. o 15:36 Powrót do artykułu
12 lat ? To tyle samo, co za pobicie i brutalny gwałt... Czyż to nie ironia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogółnie kebaby sie popsuły w calym miescie omen habibi,zna ktos jakiegos kozackiego kebaba????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kebabista masakrator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
12 lat ? To tyle samo, co za pobicie i brutalny gwałt... Czyż to nie ironia?
A co to za różnica? JAk ktoś bije i gwałci jest takim samym KRETYNEM, jak ten, kto kradnie kanapki z lokalu gastronomicznego grożąc nożem.. No wybacz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech... Napisali, że GROZI mu 12 lat - czyli podali górny limit GROŻĄCEJ mu kary. To ile w rzeczywistości dostanie jest zupełnie inną bajką. Taki mały detal, dla czytających i piszących artykuły. A kebabów tam nie jadłem, więc nie wiem czy było warto tak kozaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak gosc robi dobre kebaby to go w tej firmie powinni zatrudnic :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 lat za zgwalcenie kobiety. 12 lat pozbawienia za przyrzadzenie sobie trzech kanapek z grozbami. MADE IN POLAND
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kebab Rasta Masta napisał:
Ech... Napisali, że GROZI mu 12 lat - czyli podali górny limit GROŻĄCEJ mu kary. To ile w rzeczywistości dostanie jest zupełnie inną bajką. Taki mały detal, dla czytających i piszących artykuły. A kebabów tam nie jadłem, więc nie wiem czy było warto tak kozaczyć
Zawsze się podaje "górny limit"... Panie Mecenasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu ten kraj jest taki popier***ony ? ? ? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he, ale deb***. Za ponadprzeciętne zdeb***enie dał bym mu dodatkowe 5 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analityk napisał:
5 lat za zgwalcenie kobiety. 12 lat pozbawienia za przyrzadzenie sobie trzech kanapek z grozbami. MADE IN POLAND
Otóż to. W jakim my ku*** zaścianku idiotów żyjemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niewiem czy chcę być Polak napisał:
Otóż to. W jakim my ku*** zaścianku idiotów żyjemy?
W zaścianku: -gdzie policja myśli, że może, ale nie może, -gdzie sądy myślą że karają ale nie karają, -gdzie niemal każdy wypadek jest z udziałem alkoholu, -gdzie uprzejmość widać na każdym kroku: cytat z ulicy (kierowca do starszej pani) "jak ku*** leziesz"... ...i tak można wymieniać długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...