Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszędzie w woj. lubelskim spada bezrobocie. Oprócz jednego powiatu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2017 r. o 20:20 Powrót do artykułu
Plującym na władze Kraśnika uprzejmie przypominam, że tu mowa o powiercie, a ten jest we władaniu PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak rządzi w Kraśniku Włodarz, Łysy i Nauczycielka jako przedłużenie rządów i woli Naczelnika Państwa! Tym, którzy mówią, że wskaźniki bezrobocia dotyczą powiatu pragnę przypomnieć, że miasto stanowi prawie 30% populacji powiatu. Obecna władza uważa, że najważniejsze to reforma oświatowa, rocznice wyklętych, miesięcznice smoleńskie, pomoc z budżetu państwa dla ojca dyrektora, budowa kolejnych kościołów itp. reszta się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym chciała z narzeczonym wziąć ślub, założyć rodzinę, ale nie możemy, bo ja mam pracę a on nie. Byłam ostatnio z nim w świdnickim UP, bo się rejestrował. Tłumy na korytarzu raczej nie świadczyły o spadającym bezrobociu. Spotkaliśmy tam znajomą, która pracuje w UP już na którymś z kolei stażu. A ponoć można tylko raz być na stażu w tej samej firmie. To jest chore, co się dzieje w tym kraju, w naszym województwie. Tak długo żyjemy w tych chorych warunkach, w oparach absurdu, że już sami nie wiemy czym jest normalność. Jestem losowym człowiekiem. Lubię miejsce, w którym mieszkam i w odróżnieniu od większości moich znajomych postanowiłam zostać tutaj, tu pracować, płacić podatki i założyć rodzinę. I co z tego mam? Moi znajomi powyjeżdżali, pożenili się, rodzą im się dzieci. A ja dobiegam do trzydziestki, wciąż mieszkam z rodzicami i mam bezrobotnego narzeczonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Starostwie w Kraśniku moja znajoma pracuje na stażu już 10 rok. Widać staż w tym kraju można odrabiać całe życie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim spada a im rosnie. Tu dużo ma wplywu mentalność urzędnicza w pupie. Doslownie w pupie mają oni interesantów czytaj bezrobotnych. Kawka ,herbatka, latanie po korytarzach. Komp musi coś tam coś tam. Logowanie. A pracy nima!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w krasniku wolą budować hale sportowe.. panie stawiarski brawo.. masz jakiegoś tam vicemisnitra to prace ludziom załatw, drogi budujcie a zwłaszcza naprawiajcie a nie hale kolejne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W powiecie kraśnickim rządzi koalicja PO i PSL. I to widać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piśiory trzymają władze w kraśniku i to widać w *** mają wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy potrafią nam zorganizować pracę ,nasi niestety nie mają pojęcia jak to zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulżyło ci??? Jak to dobrze jest komuś innemu dowalić i cieszyć się, że inni mają dobrze. Jakież to lubelskie...
Leszek napisał:
lublinianin napisał:
Największa dziura w woj.lubelskim to i tak Zamość. I nic tego nie zmieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraśnickim starostowie to chyba większość to stażyści od x lat, tylko pokoje i piętra zmieniają z każdym nowym stażem. I jak to jest, nie ma pieniędzy na staże a w tym kurniku są caly czas i jest ciągłość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej miejsc pracy było w Kraśniku, ale nowy Burmistrz wziął się za uzdrawianie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podatki w mieście Kraśnik / poszły w górę, widziałem samochody z rejestracją ze Stalowej Woli sprzątające, zatrudnia się ludzi i daje pensje z poza powiatu kraśnickiego w spółkach miejskicch, ceny mediów woda ścieki poszły w górę, ....................itd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego że spada bezrobocie jak coraz mniej ludzi mieszka w Polsce, wszyscy wyjeżdżają za granicę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzdrowiciel wam już pomógł, ... i jeszcze pomoże ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nędza i zacofanie. Oto skutek wieloletnich zaniedbań ze strony PO i PSL kierujących powiatem w myśl zasady: "ch..j tam z Polską Wschodnią".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS rządzi Miastem KRaśnik, Najwiekszy ośrodek pracy w Powiecie , Bezrobocie też największe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście zatrudnia się ludzi z innych Powiatów, w spółkach Miasta zatrudnia się ludzi z poza Miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "mądrych inaczej": w art. jest mowa o POWIATOWYM urzędzie pracy i bezrobociu w POWIECIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie ze zrozumieniem to problem, Miasto Kraśnik jest centrum powiatu, Powiatowy urząd zbiera dane i informuje, a jak w spółkach miasta Krasnik zatrudniają np. z Lublina itd ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...