Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zwyciezki najlepszy reszta to straszny kicz na miare miaseczka powiatowego ale konserwa i tak uwali z zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest projekt III
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pier***e przeciez III jest najlepszy, nie wiem co ciekawego w 1 widzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie 3 projekt najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 NAJLEPSZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam
Ostatnio edytowany 5 listopada 2010 r. o 14:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
projekt, który zajął III miejsce podoba mi sie najbardziej, reszta w ogóle... mam nadzieję, że nie powstanie na betonowa pustynia, która wygrała!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten, który zajął III miejsce powinien wygrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwycieski wyglada jak fundamenty pod centrum handlowe. Za malo zieleni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram III najlepszy, dlaczego mamy mieć kolejny beton, tego nie rozumiem. Przecież to mieszkańcy powinni zdecydować jaki projekt wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ciężkiej cholery! Nie dość, że wymybrali taki głupawy projekt, to jeszcze jakieś lokale usługowe? A skąd te budy się tam wzięły? Jak były głosy aby zbudować taam podziemny parking to był wielki lament, a na lokale jest miejsce? Co za głupoty! Tam powinien być parking, już teraz nie ma gdzie auta zostawić a w ten sposób byłoby i łatwiej dla mieszkańców, a i miasto by zarobiło. Co więcej, schowany pod ziemią, w żaden sposób nie naruszałby harmonii tego miejsca. Jak już przebudowywać plac to od razu z parkingiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej podoba mi się III.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie najlepszy nr 3. Utrzymany jest klimat tego miejca - to ewolucja a nie rewolucja. NR 1 jest obcy, surowy i nie wpisuje sie w otoczenie. Kompletne nieporozumienie to wcięcie w powierzchni placu- juz czuje ten zapach uryny bijący z jego zakamarkow. I po co tam uslugi???? To moze od razu blaszak postawic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www2.cagefight.pl/zaproszenie/1605/ - polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt, który zajał pierwsze miejsce, zająłby je również w czsach PRL-u - betonowa pustynia na wiece partyjne. Plac ma być przeznaczony dla mieszkanców Lublina, dawać trochę ukojenia swoja urodą. Pierwsza nagroda dla czegoś takiego SKANDAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt nr III jest najładniejszy, racjonalnie równoważy funkcję reprezentacyjną i rekreacyjną placu, nawiązuje też do historycznej (np. przedwojennej) trójdzielności placu, powstałej po zburzeniu stojącego tu niegdyś soboru. chart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez uwazam ze 3 projekt jest najlepszy, ale PO CO W CHWILI OBECNEJ MARNOWAC PIENIĄDZE MIASTA NA PRZEBUDOWE PLACU LITEWSKIEGO,który notabene niezle wygląda. Miasto, dzięki "prezydentowi żukowi" jest zadlużone na ponad 700 mln zl. Moze lepiej albo splacic część tego zadlużenia, albo wydac na coś produktywnego, co może przynieść zysk w przyszlosci - te pieniądze wydac na rozwoj infrastruktury, na uporządkowanie okolic dworca pks( wasilewski obiecywal to na poczatku swojej kadencji i nic). Moze te pieniądze lepiej wydac na remonty dróg, chodników a nie na zachcianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie najlepsza jest koncepcja nr 3 lubelskiego zespolu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
projekt III najlepszy, dziwne, że tak dalekie miejsce zajęli, może zapomnieli wręczyć odpowiednim osobom lapówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez jestem za 3 projektem:) widac w nim dusze i radosc a nie smuty i betonowa pustynie . Mam nadzieje ,ze wlodarze miasta wezma to pod uwage i 3 projekt doczeka sie realizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...