Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja tez jestem za 3 projektem:) widac w nim dusze i radosc a nie smuty i betonowa pustynie . Mam nadzieje ,ze wlodarze miasta wezma to pod uwage i 3 projekt doczeka sie realizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
tez uwazam ze 3 projekt jest najlepszy, ale PO CO W CHWILI OBECNEJ MARNOWAC PIENIĄDZE MIASTA NA PRZEBUDOWE PLACU LITEWSKIEGO,który notabene niezle wygląda. Miasto, dzięki "prezydentowi żukowi" jest zadlużone na ponad 700 mln zl. Moze lepiej albo splacic część tego zadlużenia, albo wydac na coś produktywnego, co może przynieść zysk w przyszlosci - te pieniądze wydac na rozwoj infrastruktury, na uporządkowanie okolic dworca pks( wasilewski obiecywal to na poczatku swojej kadencji i nic). Moze te pieniądze lepiej wydac na remonty dróg, chodników a nie na zachcianki
100 % racji. wasilewski świruje na koniec kadencji. a żuk mowi ze bedzie kontynulowal jego polityke. Chce zeby lublin wyglądal inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betonowy park chca zrobic bezsensu!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie projekt nr 3:) czy oceniający są ślepi? albo nie doczekali się kaski do kieszeni...hmmm...albo chodzi o to, żeby powstały te lokale usługowe pod ziemią, to po co zieleń na górze, najważniejsze żeby pod ziemią się kręciło;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli taki gust mają eksperci to już lepiej żeby nic nie robili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podzielam zdanie - projekt nr 3 najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier***e jakie mośki ,oni bez kitu się na niczym nie znają. Ten projekt co wybrali to taki ubogi i bez sensu,że nie wiem .Zdecydowanie pasował by PROJEKT III (super) .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wymyślił, że na zabetonowanym placu (projekt nr 1) będą rosły jakieś drzewa????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt, który wygrał jest beznadziejny, betonowa pustynia. Lublinowi potrzebny jest plac, który byłby jego wizytówką, rekreacyjny, reprezentacyjny z dużą ilością zieleni i przepiękną fontanną, a taki jest właśnie projekt 3. (super)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pełni popieram przedmówców. Projekt autorstwa pp Cieplińskich najbardziej odpowiada klimatowi tego miejsca. Jest prawdziwie lubelski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że wszystkim podoba się projekt nr 3. Mi osobiście 3 też się podoba, tylko co z tego? Decyzja zapadła, beton tańszy, niż jakieś świecidełka, krzewy, drzewa... kto o to później będzie dbał?! Skąd wziąć na to pieniądze? a zabetonować!!! Władza standardowo ma w nosie zdanie szarych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt nr. 3 jest ŚWIETNY !!!. Chciałbym, aby tak wyglądał Plac Litewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak!!! klimatem przypomina plac sprzed 150 lat. TO JEST TO!!!! A media powinny publicznie podać nazwiska członków jury głosujących za betonową pustynią (no chyba ze głosowanie było tajne).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram projekt III !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja popieram III miejsce!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzecie najlepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
III jest najlepszy, reszta nie wpisuje sie w klimat miasta. Dlaczego mieskzańcy nie sa pytani o zdanie tylko projekt wybiera jakaś komisja geriatryków bez gustu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 rewelacja, reszta taka sobie............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem zanim dojdzie do czegokolwiek powinno sie odbyc referendum ktory projekt jest naj ,oczywiscie powinni wziasc w nim udzal mieszkancy Lublina bo to jest dla nich tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt 3 jest najlepszy. 1 to jakaś pustynia bez zieleni i w ogóle jakoś obco wygląd i nie pasuje do Lublina. Jeśli mają robić 1 projekt to Plac Litewski powinien zostać taki jak jest, przynajmniej jest zielono a nie że będzie betonowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...