Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Projekt nr.3 najlepszy :)1 jest do D...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie przyznaję rację wszystkim Forumowiczom i również dokładam swój głos poparcia dla projektu III. Ręce mi opadają jak widzę poczynania naszych włodarzy i innych bezmózgów uszczęśliwiających nas beznadziejnymi koncepcjami i rozwiązaniami. Po raz kolejny mamy do czynienia z korupcją i przekupstwem jakiejś marnej firmy architektonicznej, która nie potrafi zaprojektować nic ładniejszego od pustyni betonu. Zapewne ci architekci beton mają w swoich głowach i metodą łapówek chcą wypłynąć na szerokie wody serwując za przyzwoleniem naszych władz beznadziejną koncepcję architektoniczną. Jury również składało się z ciemnoty i pseudoprofesorów udających znawców architektury i budownictwa, którzy swój głos uzależniali od stopnia zasilenia konta gotówką a nie od uczciwej i rzetelnej oceny. Jak można było wybrać taki denny projekt nie pytając Nas mieszkańców Lublina o zdanie, gdzie to właśnie Nasze głosy powinny rozstrzygać tak ważne i strategiczne kwestie związane z Lublinem. Trzeci projekt jest kolorowy, ciepły i najlepiej komponujący się w otoczenie a ta jedynka to jakieś nieporozumienie. Mam tylko nadzieje, że uda się zrobić coś z tym jeszcze by nie dopuścić do zabetonowania Placu Litewskiego, ponieważ w takiej formie w jakiej jest obecnie prezentuje się o sto kroć lepiej, a do pełni blasku potrzeba mu właśnie takiego projektu jak nr III.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie 3 projekt powinien zostac zrealizowany..!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no masakra projekt z 3 miejsca rewelacja a oni wybrali betonowa pustynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż chce się krzyknąć "Trójkę, trójkę wybierz panie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt który zajął I miejsce jest po prostu beznadziejny i chyba najtańszy ze wszystkich dlatego został wybrany...Najlepiej i najtaniej "zabetonować" ludzi ograniczając tereny zielone, których zresztą w miastach i tak nie ma za wiele!Zdecydowanie jestem za projektem,który zajął III i II miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że projekt placu może się wam nie podobać - mnie też nie zachwyca, ale argument typu ZA MAŁO ZIELENI jest dla mnie niezrozumiały. Jak sama nazwa wskazuje Plac Litewski ma być P L A C E M a nie Parkiem Litewskim!!! Plac ma być miejscem do organizacji uroczystości i imprez masowych - trudno to zrobić raczej w parku lub na wielkim trawniku... Poza tym projekt ten nie zakłada całkowitej likwidacji zieleni wystarczy spojrzeć na obszar koło wejścia na Politologię. Osobom, które nie mogą odżałować "cudu" architektonicznego jakim jest obecna fontanna proponuje przyjrzeć się "obiektowi", który znajdzie się od ul. 3-Maja!!! Pytanie moje jest inne - czy warto wydawać pieniądze na przebudowę Placu Litewskiego - czy lepiej zadbać o Park Saski i Park Ludowy. Jak widać po komentarzach wielu z Lublinian brakuje zieleni w centrum. Tymczasem te dwa miejsca mogą stanowić dobre rozwiązanie. Niestety na dzień dzisiejszy parki te są w opłakanym stanie nie wspominając już o tym, że strach tam wchodzić i to nie tylko w nocy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
betom beton i jeszcze raz beton!!!- bo go mało do okoła, jak ma to być to lepiej niech poprawią chodniki te co są i bedzie lepiej a jak ma coś być to projekt numer 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już wiem dlaczego Lublin tak wygląda jak wygląda. Czy skład tej komisji ustalał zespół największych kretynów Lubelszczyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak zwykle dla tych całych ..yy..ekspertów musi być ważne to by wszystko wyszło jak najtaniej i w sposób prostolinijny , też coś beton beton beton a i jeszcze ..BETON !!! Zdecydowanie pasowałby projekt nr.3 jest supeer!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzebujemy nowego betonu na Placu Litewskim, tylko nowego asfaltu na jezdniach; może i mieli dobre chęci, ale znowu im się wszystko pomyliło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego to wlasnie mieszkancy nie mogliby kur*a zdecydowac, ktory Projekt powinien podoba sie najbardziej i powinien wygrac??? mi tez zdecydowanie padoba sie trzeci pomysl. zobaczymy, co teraz komisja z urzedu miasta zrobi w sprawie wygrania konkursu przez najgorszy wg. mnie projekt!!!!! mysle, ze trzeba to monitorowac na biezaco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzieliście materiały na www.itvl.pl ???? Masakra nie tylko z tym materiałem z Placu Litewskiego ale ogólnie pieprzą robotę, o jakości nie wspomnę, możecie sami zobaczyć co oni tam wyprawiają.... Ludzie weźcie się do pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kika napisał:
Widzieliście materiały na www.itvl.pl ???? Masakra nie tylko z tym materiałem z Placu Litewskiego ale ogólnie pieprzą robotę, o jakości nie wspomnę, możecie sami zobaczyć co oni tam wyprawiają.... Ludzie weźcie się do pracy...
PROJEKT NR 3 WRAZ Z OPISEM JEST DO DOKŁADNEGO OBEJRZENIA NA STRONIE: http://placlitewski.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...