Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
będzie mała oglądalność bo o 18:00 zaczyna się "Pierwsza miłość" na polsacie - podejrzewam że najbardziej lubiany serial przez młodzież
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zartujesz sobie? pierwsza milosc to najbardziej badziewiasty seriali jaki mogli stworzyć, a dialogi tak "sensownie i bogato" pisane jakby przez 6 latka który ma mały zasób słów:))
0
Witam serdecznie mam duże obawy ,że ten tytuł jak i cały serial za nietrafiony pomieważ moim zdaniem i nie tyko to wszysto jest niestety za nami wystarczy przejśc się po nieście i okolicy.
0
mila napisał:
zartujesz sobie? pierwsza milosc to najbardziej badziewiasty seriali jaki mogli stworzyć, a dialogi tak "sensownie i bogato" pisane jakby przez 6 latka który ma mały zasób słów:))
może i tak ale o tej porze nic lepszego nie leci
0
serialowicz napisał:
może i tak ale o tej porze nic lepszego nie leci
Wolę panoramę
0
Serial jest w necie JUŻ od tygodnia:)Pierwsze 4 odcinki rokuja dosyć dobrze.ale samego LUBLINA póki co-małooooooooo:(Jednak to,co zostało pokazane-wygląda bardzo ładnie.
0
Ja oglądałam, serial zapowiada się bardzo fajnie i mam nadzieje, że kiedyś pokona "Pierwszą miłość"
0
bardzo fajny serial. Postać prawnika interesująca i modelki:))
0
Fajny.Zniecierpliwością czekam na dalsze odcinki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: