Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wszystko się stało". Przeczytaj fragment literackiego debiutu Joanny Muchy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 kwietnia 2017 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Niewiniatko a dzieci zostawila dla................ I szmallu polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ty, mucha, oddaj te 6 mln zł, które przepie...łaś na koncert Madonny! To były nasze, podatników pieniądze. Zabieraj się do jakiejś dodatkowej roboty i spłacaj! Jest etat w Biedronce w kasie, może się nadasz. Immunitet się kiedyś skończy i wtedy prokuratorzy dobiorą ci się do d..y. A swoje grafomaństwo możesz uprawiać po fajrancie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha jak cię w telewizji na tym sejmowym puczu widziałem to mi ręce opadły. Wstyd , że jesteś posłanką z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląda że to będzie klapa na całego, wstydu ciąg dalszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jaka beszczelna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd i hańba żeby Dziennik Wschodni wspominał o tej ludzkiej kreaturze, promując niejako jej wypociny literackie. Nie dość że mucha jako owad jest obrzydliwą kreaturą chętnie przysiadująca na gównie, to Mucha jako człowiek też niczym nie odbiega od standardu muchy owada. Gówniana partia, gówniany polityk, gówniana żona i matka. Teraz będzie czas na gównianą poetkę, literatkę. Stanowczo nie życzę sobie jako czytelnik widzieć tej parszywej gęby ponownie w mojej ulubionej gazecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aura nieuchronnie zmierza ku wiośnie to i mucha się przebudziła i "puczy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał bym upaść na czachę z 10 piętra aby przeczytać choć 1 wyraz wystarczy mi zachwyt redaktora w tytule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niej taka pisarka jak i piosenkarka. Wstydu i samokrytyki za grosz. Po takiej kompromitacji to tylko siedzieć w domu i na oczy się nie pokazywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artystaka pierwyj sort szkoda że marnuje się w pisaniu ,artystka dobrze śpiewała w sejmie ,może dalej niech kontynuuje śpiewaczą karierę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście ta osoba nie ma za grosz skromności i samokrytycyzmu.Sprawiła nam wstyd a teraz chce aby jeszcze czytać jej banialuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim nasza panna zaczęła stukać w klawisze, powinna była zaczać od stuknięcia się w glówke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż... jaka piosenkarka, taka pisarka.. mizeria to mało powiedziane. A ten cytat: - A. To ty. No i co tam? Zapłacił ci w końcu za tę twoją kampanię? - No, właściwie to tak. Tylko trochę inaczej, niż się spodziewałam... to chyba z życia wzięty ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna pisac o III lidze hokeja, bo nikt tego i tak nie przeczyta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekna i zdolna kobieta! Krytykujaja tylko nieudacznicy, zawistnicy i buraki: Jestem dumny, ze pochodzi z Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z Muchą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście ta osoba nie ma za grosz skromności i samokrytycyzmu.Sprawiła nam wstyd a teraz chce aby jeszcze czytać jej banialuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą transmisje śpiewów z sejmu ;) ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna pisac o III lidze hokeja, bo nikt tego i tak nie przeczyta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ksiazki pisali pisarze. Teraz każdemu się wydaje, ze ma talent. Literatura zeszła na psy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...