Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wszystko się stało". Przeczytaj fragment literackiego debiutu Joanny Muchy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 kwietnia 2017 r. o 18:46 Powrót do artykułu
kolejny szmatławiec i tyle, niedługo do zakupów za 1 zł w Biedronce będą dodawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy widzę Panią Muchę w telewizji zawsze przeżywam wzwód ogóra. Nie moja wina. Nie mogę nad tym zapanować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ grafomania. A tematyka godna Dziuni Pietrusińskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna wydać ją w formie spiewającej. Dno!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no.... wymiękłem. Taka z niej literatka jak śpiewaczka.... (pamiętamy żenujący popis w sejmie). Wstydu trzeba nie mieć aby takie wypociny publicznie pokazywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka Poseł taka książka. Niedługo na "rurze" zacznie tańczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jej nie wypuczyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ateistą i gardzę PiSem, ale jak widzę wybielaną Muchę to mnie krew zalewa. powinna zniknąć z życia publicznego i gzić się ze swoim staruchem (o ile jeszcze może...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Lublina to ona nie pochpodzi, tylko tu pracowała przez kilka lat i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te nienawistne wpisy z wczoraj, jak się domyślam Polaków-katolików, to jest mi niedobrze. Chamstwo, prostactwo to cechy wyborców pisu i ich trolli. Jadowite bestie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to zalecenie specjalisty od wizerunku? Lepiej w takim razie go zmienić. A jeśli to potrzeba duszy - lepiej zmienić zawód albo wydawać powieści pod pseudonimem. Bardzo mi przykro z powodu tego strzału w stopę... Platfomie potrzebne są wyszczekane polityczki, a nie wrażliwe literatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interesująca kobieta i wykładowczyni. Cieszy, że napisała utwór literacki zamiast rozbijać sie po klubach w Białymstocku. Zakupimy, przeczytamy, skomentujemy, ocenimy, zrecenzujemy. Może nawet na Goodreads. Ale, ale...czekamy cierpliwie ekranizacji. Nagość, zdziczenie, destrukcja struktur społecznych i próba przejazdu zatamowana ekspresówką do Warszawy. To będzie hit na naszym rynku, lepszy niż książki o Zombie. Ciekawe, ilu posłów po zakończeniu kandencji podjęło sie tak dużego i kosztownego wyzwania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...