Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hejt
Ostatnio edytowany 14 maja 2015 r. o 20:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi słów na określenie tego zwyrola. Mam siostrę w podobnym wieku, w którym on zaczynał gwałcić swoją siostrzenicę. W Polsce powinni przywrócić karę śmierci, a przynajmniej przymusowej kastracji takich osób!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest gościu śmieszy cie to? Czy ty jesteś normalny człowieku a może masz tak samo nie równo pod sufitem jak ten wujek? Skumajcie się razem w celi i niech cie ciśnie w czoko debilu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYKASTROWAĆ Sku***SYNA
Dlatego POjeby i komoroski muszą odejść !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdechnie w więzieniu skurwiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie się sobą ! i nie rozumiem jak takie coś można umieszczać w internecie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak Cię znajdę to chetnie wypukam ci ze łba durne komentarze!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie znasz sprawy, wiec nie wypisuj bzdur...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoimi komentarzami krzywdzicie jeszcze tą dziewczynkę,która najprawdopodobniej to przeczyta...najpierw zastanówcie się nad tym co napiszecie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku Szydlowski! Kto panu pozwolił umieścić na portalu takie informacje na temat tej sprawy! Proszę natychmiast usunąć artykuł!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Jacku Szydlowski niech świat go pozna skoro nie ma sądu zeby go zamkneli na dozywotnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy sąsiadki dzieci też gwałcił bandyta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam gdzie byla matka? Bo gdyby moj szwagier zamiast wlasnych dzieci zaczal zabierac moja corke na wakacje, mojej corce nie swojej kupowac laptopy telefony itp to chyba wiedziala bym, ze cos sie za tym kryje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam gdzie byla matka? Bo gdyby moj szwagier zamiast wlasnych dzieci zaczal zabierac moja corke na wakacje, mojej corce nie swojej kupowac laptopy telefony itp to chyba wiedziala bym, ze cos sie za tym kryje...
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoimi komentarzami krzywdzicie jeszcze tą dziewczynkę,która najprawdopodobniej to przeczyta...najpierw zastanówcie się nad tym co napiszecie!!!!!
Dokładnie... od razu mowie, ze nie bronie faceta bo za to co zrobil nalezy mu sie kara ale czy ktos z Was wie cos o tej malolacie??? przeciez z tego co dzieci w szkole mowily to byla zadowolona zawsze chwalila sie jakiego to ma przezajebistego wujka ktory wszedzie ja zabiera i kupuje jej wszystko co che... dzisiejsze malolaty nie sa takie jak np ja bylam w ich wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małolatki galerianki czasem same uwodzą i szantażują :) Szkoda WÓjka że się wplątał w romans ale matka moim zdaniem wszystko wiedziała a może nawet sama "czuła swoją kasę" udając teraz niewinniątko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury i tyle... dobra małolata była i tyle przez 3 lata zabierał ją na wakacje dymał gdzie chcia a ona biedna taka nie potrafiła powiedzieć NIE JADĘ, dobra suka i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie matka tak sama jak ten oskarżony tam się liczyła kasa i zabawy chorego człowieka to nie był człowiek tylko diabeł gwałci swe dzieci. A ze Bóg nie wytrzymał odpowie za to Tomasz D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury i tyle... dobra małolata była i tyle przez 3 lata zabierał ją na wakacje dymał gdzie chcia a ona biedna taka nie potrafiła powiedzieć NIE JADĘ, dobra suka i tyle
dokladnie. wystarczy wejsc na jej profil na fb a tam ,,lubie sex wieczorem,, sorki ale biedna gwalcona dziewczyna tak sie nie zachowuje zwlaszcza w tym wieku. dobrze wiedziala co robi. byc moze ciocia sie dowiedziala i wymyslila gowniara gwalt zeby tylko nie wyjsc na puszczalska!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Małolatki galerianki czasem same uwodzą i szantażują :) Szkoda WÓjka że się wplątał w romans ale matka moim zdaniem wszystko wiedziała a może nawet sama "czuła swoją kasę" udając teraz niewinniątko...
a pewnie mamuske tez bzykal i prezenciki kupowal to siedziala cicho!!! przestal to go zalatwily!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...