Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Naklejka jak naklejka, nie rozumiem co ma wspólnego z kandydowaniem Lublina na SK2016? Dziwne, że Panu Bartoszowi nie przeszkadzają takie znaki: Mój odnośnik Ktoś tu chyba manipuluje prawdą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A vlepek pseudo klubu piłkarskiego 'motorynka Lublin' nikt się nie czepia?? To dopiero syf i malaria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jeśli ktoś nie lubi gejów (normalnie używam słowa na p...), uważa że powinni swoje preferencje zachowywać dla siebie a nie afiszować się i promować w mediach i na manifestacjach, to jemu można odmówić mu prawa do wyrażania swojego zdania. Dziwna ta tolerancja skoro działa tylko w jedną stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg pana Bartosza geje pasują do kultury ? homoseksualizm jest nieuzasadniony biologicznie i moralnie więc te wlepki są jak najbardziej na miejscu. a gejuch Bartek niech się nie udziela i nie propaguje wynaturzeń. Pan Bartosz najwyraźniej uważa że skoro nie jesteśmy pro - homo to nie możemy być Europejską Stolicą Kultury, bo przecież pedały mają taki wkład w rozwój społeczeństw i kultur - hahaha. ZAKAZ PEDAŁOWANIA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszły_prezydent_lublina napisał:
wg pana Bartosza geje pasują do kultury ? homoseksualizm jest nieuzasadniony biologicznie i moralnie więc te wlepki są jak najbardziej na miejscu. a gejuch Bartek niech się nie udziela i nie propaguje wynaturzeń. Pan Bartosz najwyraźniej uważa że skoro nie jesteśmy pro - homo to nie możemy być Europejską Stolicą Kultury, bo przecież pedały mają taki wkład w rozwój społeczeństw i kultur - hahaha. ZAKAZ PEDAŁOWANIA !
JA pier***E
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi osobiście bardziej przeszkadzają naklejki tego 4 czy 5 ligowego klubu osiedlowego - motor. TO jest dopiero żenada, zresztą założę się że te naklejki to tez ich robota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ma do tego ESK 2016? i dlaczego DW posuną się aż do manipulacji zdjęciem by te dwa tematy na siłę połączyć? nie istnieją takie naklejki Lublin 2016, a poza tym ta musiała by być naklejona w powietrzu. to fotomontaż. manipulacja a w dodatku niedoróba... tylko po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę jak to strażnik politycznej poprawności podkablował do usłużnej gazetki. nikt nie poruszy sprawy naklejek "aborcja - prawdziwy holokaust", bo przecież to nie jest tak straszny grzech, jak nie zgadzanie się na propagowanie homoseksualizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha..dobre przecież wiadomo że to jest rozklejane głównie przez młodzież...co może mpk pytali o pozwolenie?!...bławo gratuluje twórcą artykułu...a może to nowa kampania reklamowa mpk?... heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszły_prezydent_lublina napisał:
wg pana Bartosza geje pasują do kultury ? homoseksualizm jest nieuzasadniony biologicznie i moralnie więc te wlepki są jak najbardziej na miejscu. a gejuch Bartek niech się nie udziela i nie propaguje wynaturzeń. Pan Bartosz najwyraźniej uważa że skoro nie jesteśmy pro - homo to nie możemy być Europejską Stolicą Kultury, bo przecież pedały mają taki wkład w rozwój społeczeństw i kultur - hahaha. ZAKAZ PEDAŁOWANIA !
w moim przekonaniu jesteś ukrytym gejem Trochę prostackim, ale pewnie ktoś cię polubi i oszlifuje A oni - jak ich nazywasz - "pedały" mają ogromny wkład w rozwój społeczeństw i kultur. Ponieważ nie sądzę, że twój iloraz inteligencji pozwala na czytanie książek, które to potwierdzą, zachęcam do "wguglowania" odpowiedniego hasła ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyli jeśli ktoś nie lubi gejów (normalnie używam słowa na p...), uważa że powinni swoje preferencje zachowywać dla siebie a nie afiszować się i promować w mediach i na manifestacjach, to jemu można odmówić mu prawa do wyrażania swojego zdania. Dziwna ta tolerancja skoro działa tylko w jedną stronę.
a na ciebie "normalnie" wołają kretyn czy deb***, bo zapomniałem?????? Wolałbym też, żebyś swojego braku inteligencji nie prezentował w mediach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pnie Bartoszu, jeśli pan w ogóle istnieje, to uprzejmie panu donoszę, że hiperkulturalne miasto Lublin pokryte jest napisami w stylu "H W D P", "Ch W D P" oraz "J***ć policję" i jeszcze wieloma w tym stylu. Niech pan się pofatyguje na spacer, porobi zdjęcia i o wszystkim poinformuje dziennikarzy, a oni już zrobią z tego newsa. Dzięki temu nastąpi wielki napływ turystów, zwłaszcza obcokrajowców, bo przecież nic tak nie przyciąga jak oryginalny folklor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinek napisał:
a na ciebie "normalnie" wołają kretyn czy deb***, bo zapomniałem?????? Wolałbym też, żebyś swojego braku inteligencji nie prezentował w mediach
Lublinek pedałek?? Niech se te geje żyją między nami. Nie przeszkadza mi to!! Ale po jaki chu.. im te manifestacje??!!Sami sobie tylko szkodzą Czy ja maszeruję po ulicach miasta wykrzykując ,że lubie pipki i cycuszki i że jestem normalny??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało pogłębiony ten artykuł. Powinien być co najmniej na dwie kolumny, z wypowiedziami przedstawicieli rządu holenderskiego, co najmniej trzech małżeństw gejowskich oraz analizą z dwóch uniwersytetów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy redakcja coś odpowie w temacie "fotomontaż/manipulacja"? Jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu oryginał zdjęcia: http://camall.blox.pl/resource/Druga_Holandia.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto przesłanie dla autorów tego typu artykułów DW+MM (...)Dla wielu autorów, formalnie występujących jako dziennikarze, prawdziwym żywiołem nie jest wcale informacja ani komentarz, ale kazanie A zwłaszcza kazanie utrzymane w duchu świętego oburzenia. Są u nas wpływowe media, które czują się wcale nie mediami, tylko nosicielami wartości moralnych i etycznych, ośrodkami promieniowania cywilizacji i kultury na dziki interior, dopiero zagospodarowywany przez Europę. Wyżywają się one w pryncypialnym krytykowaniu zachowań Polaków oraz pouczaniu, co powinni robić, aby zyskać akceptację świata i swoich elit(...). Za: blog Rafał A. Ziemkiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ludzie! a ja widziałam tą fote w oryginale http://camall.blox.pl/resource/Druga_Holandia.jpg Czy ktoś trochę nie przekombinował? ja też się oburzam na zachowania homofobiczne, ale manipulowanie obrazem nie jest lekkim nadużyciem? Wstyd gazeto, wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>> prostacki sposób wyrażania swojej dezaprobaty dla osób LGBT hehe za to parady pedałów to nie jest prostacKi sposób demosntrowania normalnym ludziom sweojego zboczenia. Skoro muszą sie z tym obnosić publicznie to widać że u nich z głową jest coś nie tak. mormalny człowiek nie musi się chwalić obcym ludziom jak "to robi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ten burak,który naklejał naklejki był kiedykolwiek w Holandii i widział jaki to piekny i NORMALNY kraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...