Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

www.swiateczna paczka.pl

Utworzony przez okno, 8 grudnia 2007 r. o 21:32 Powrót do artykułu
Izabella Kędzia ul.Szafranowa 26A2 81-589 Gdynia Dąbrówka po 5-letnim procesie karnym o molestowanie ojciec dzieci został skazany, lecz w związku z tym, iż proces rozwodowy jest w trakcie matka 48l trojga uczacych się dzieci (24l syn, 17l córka po ciężkiej operacji uszkodzenie nerek i pęcherza oraz 10l syn - dzieci pozostają pod opieką psychologów) została bez środków do życia, poszukuje pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
awg1949@yahoo.com napisał:
jak mam pomoc ? Nie moge w zaden sposob odszukac listy potrzebujacych rodzin !!! Andrzej z USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle osob chce pomagac a nie widomo jak co to sie stalo szukam rodziny aby pomoc i nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anitka napisał:
ja mam ten sam problem w znalezieniu tych rodzin!!!!zastanawia mnie również czy mogę pomóc komuś ze Szczecina bo tu mieszkam.poza tym uważam że wasza akcja jest wspaniała a jeśli ktoś może pomóc niech to zrobi-zawsze można sobie pomyśleć że też mogliśmy znaleść się w podobnej sytuacij.czekam na odp-anitkamatczuk@ko2.pl
niewiem czy to jeszcze aktualne ale prosze o prezent pod choinke dla mojej 6 letniej córki . marzy o lalce chou chou chorujacej obecnie ta lala kosztuje 100 zł. jest to kwota dla mnie nie osiągalna. z góry dziekuje. to mój tel. 663-70-90-40. Justyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paulla napisał:
niewiem czy to jeszcze aktualne ale prosze o prezent pod choinke dla mojej 6 letniej córki . marzy o lalce chou chou chorujacej obecnie ta lala kosztuje 100 zł. jest to kwota dla mnie nie osiągalna. z góry dziekuje. to mój tel. 663-70-90-40. Justyna
taka lale mozna kupic na allegro - taniej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe,jak ta strona działa , bo w żaden sposób nie mogę znależć listy potrzebujących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samotnie wychowuję czwórkę dzieci.Od 1-ego grudnia jestem osobą bezrobotną,nie wiem jakie te święta będą dla mojej rodziny,ale myślę,że bardzo trudne.Mój dochód po opłatach to ok.200 zł.Jak przeżyć?A jak zrobić święta,kiedy może nie starczyć na chleb?Może ktoś nam pomoże?Tel.601-928-653
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='okno' date='8.12.2007, 21:32:34' post='8666'] Wchodze na strone www.swiateczna paczka.pl-nie widze tych 200rodzin potrzebujacych.prosze opomoc w znalezieniu moj e-mailrs8856@sbcglobal.net [/quote Jesteśmy bezrobotni mąż stracił pracę.Można lub mogę potwierdzić.Po utracie pracy myśleliśmy,że zwarjujemy ja zachorowałam na serce.Ale to nic mam córkę astma oskrzelowa przestałam ją leczyć bo niemam za co.będę ją zawozić do szpitala bo tak jest Państwe Polskim słabsi muszą ?proszę o pomoc mam 2 dzieci niemamy własnego domu.Lucyna Zając Sternalice 9 27-540 Lipnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o pomoc tele:697545225.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacje o potrzebujących znajdują się pod adresem www.szlachetnapaczka.pl/ Oby jak najwięcej potrzebujących znalazło osoby o otwartym sercu i szczerych intencjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 znam taka rodzine co jest jej bardzo ciezko sytuacja spowodowana jest chorobami telefon 889748511
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli jest osoba o dobrym serduchu i chciałaby podzielić sie czymkolwiek dla dzieciaków chłopiec 9 lat i dziewczynka 7 dzieci bardzo bym była wdzięczna za jakiekolwiek podarki dla nich lokalizacja lublin dzieci ucieszą się ze wszystkiego gdyż straciłam prace i utrzymujemy się tylko z alimentów dziekuję za każdą zaoferowaną mi pomoc w postaci zywności czy podarunków dla moich maluchów podaje mail jako kontakt gdyż wstydzę sie tego że proszę ludzi o pomoc mf25482@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta strona to www.szlachetnapaczka.pl tam jest to wszystko. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chciałby pan pomóc samotnej matce z dwójka dzieci podaje mail jako kontakt mf25482@gmail.com uciesze sie z kazdej pomocy jednak sie wstydze i nie chce dzieci narazać na złośliwe komentarze w stylu ze żebramy wiec dlatego podaje maila pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też szukam listy potrzebujących - chciał bym wysłać jakiejś rodzinie paczkę, ale gdzie jest ta lista adresów??????????? wstydzcie się osganizatorzy tej akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komureczka napisał:
Witam,wszedzie slysze wejdz na www.Swiateczna paczka i znajde potrzebujacych ale niestety nigdzie nie mozna znalesc listy do kogo wyslac paczke .Pisze o wszystkim ale nie konkretnie o potrzebujacych Irena Chicago
witam miszkam w krakowie i jestem w trudnej sytuacji materialnej jestem chora i utrzymuje sie z zasilku socjalnego po oplaceniu mediow zostaje mi pare groszy na zycie nie mam srodkow do zycia bardzo prosze o pomoc jezli jest pani mi gotowa pomoc za to z ory serdecznie dziekuje i czekam na wiadomosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magdalena napisał:
witam miszkam w krakowie i jestem w trudnej sytuacji materialnej jestem chora i utrzymuje sie z zasilku socjalnego po oplaceniu mediow zostaje mi pare groszy na zycie nie mam srodkow do zycia bardzo prosze o pomoc jezli jest pani mi gotowa pomoc za to z ory serdecznie dziekuje i czekam na wiadomosc
to moj mail ptaszyna 153@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potrzebuję pomocy Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o pomoc Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...