Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

www.swiateczna paczka.pl

Utworzony przez okno, 8 grudnia 2007 r. o 21:32 Powrót do artykułu
hella napisał:
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hella napisał:
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
awg1949@yahoo.com napisał:
jak mam pomoc ? Nie moge w zaden sposob odszukac listy potrzebujacych rodzin !!! Andrzej z USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
No to weźcie się do roboty -a nie tylko łeb w komputer lub telewizor wsadzicie i płaczecie,że Wam bieda! Moja ciotka ze wsi obok Cycowa już za komuny dziecko niepełnosprawne ruchowo miała(dziecko często w sanatoriach i szpitalach -aby dziecko do szpitala do Buska "zapchać" musieli dużego konia sprzedać). Miała też: krowy,cielęta, 10ha pola,teściową wredną,a męża często w domu nie było -i jakoś dała radę. Nikogo o pomoc nie prosiła! Ciężką pracą i samozaparciem dorobiła się mieszkania w Lublinie. A teraz ludzie wygodni są i jedynie o gotowe żebrać potrafią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku. Pozdrawiamy Mistrzowie Szeptów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...