Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierasz się nad jeziora? Tutaj utkniesz w korku

Utworzony przez Wojtus, 28 maja 2014 r. o 20:29 Powrót do artykułu
Alternatywna to chyba tą co wojt z gminy melgiew sprzedal. A tym sposobem zlikwidowal jeden wjazd do lublina i dlatego sa takie korki docelowo za pieniądze podatnikow z mełgwi reperowal drogę sąsiedniej gminie przez las zapraszamy wojewode ta drogą . ewentualnie nowa przez janowice POWODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alternatywnie: w Wólce na Pliszczyn (uwaga fatalna droga), potem Sobianowice, Charlęż, Kijany i dalej do Ludwina. UWAGA DROGA Z ŁĘCZNEJ DO LUDWINA TEŻ JEST W REMONCIE, wiec mój objazd jest optymalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalewajko to mógł szukac alternatywy dwa tygodnie temu. Albo budowa węzła w Borku albo łatanie dziur od Łuszczowa do Wólki. Noi jeszcze ta przewrócona koparka, ehhh... Po drugie, Żuk(jego decyzja)juz drugi miesiąc blokuje pas na Tysiaclecia. My też Szukajmy alternatywy oczywiście na swo koszt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma trasy alternatywnej :( dlaczego autor artykuliku nie podał tej trasy do wyboru? zapraszam do przejechania tego odcinka, gwarantuję przypomnienie sobie i użycie każdego przekleństwa trzeba ruszyć mózgownicą i najpierw wyznaczyć objazd, a nie narażać ludzi na TAKIE KORKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żadna droga Lublin - Lęczna !!! Droga krajowa nr 82 wspomniana w tym artykule to droga Lublin - Włodawa, która przebiega przez Łęczną. Nauczcie się pisać jakoś dokładnie, zgodnie z faktami, a nie jakaś wlasna twórczość i nazewnictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NaviExpert - piękna alternatywa omijająca cały węzeł (wyjeżdza się spory kawałek za nim).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja olewam Waszą: Lyncną, Ludwin, Oś.Borek i całą resztę "pipidówek w korkach"! Jadę przez: Piaski, Dorohuczę,Wolę Korybutową, Głębokie, Puchaczów, Dratów -droga jest ekstra, można "ciąć" bez większych ograniczeń! I tak np.do kościoła w Rogóźnie jadę tą trasą równo godzinę -a Wy (w swoich korkach) przez Lyncną ile czasu jedziecie np. do kościoła w Rogóźnie i czy mniej ode mnie paliwa "wypiłujecie" w korkach??? Kto sobie drogi skraca, ten do domu nie wraca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakiś objazd do Ludwina, bo chcę tam niedługo jechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...