Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz z nami prezydenta Lublina

Utworzony przez otto, 12 października 2009 r. o 10:37 Powrót do artykułu
JEŚLI FIRMA MPWIK SP Z OO W LUBLINIE BYŁABY ZRZĄDZANA WODA POWINNA KOSZTOWAĆ O 10-20 % MNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ta sonda kiepsko działa((((. Nie widać wyników i licznik chyba też jest popsuty.(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan pruszkowski- w jaki sposób znalazł się w TBS- e ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Bóg zapłać, Przemku za tradycyjne dobre słowo Żeby na mnie nie głosować musiałbyś się jednak przenieść do Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany że jedynym Facetem z JAJAMI w tym gronie kandydatów na Prezydęta Lublina JEST PANI IZABELA SIERAKOWSKA .PANI POSEL PROSZE NIECH PANI STARTUJE A Ja postaram się pomóc. Moje powiedzenie Ja znam połowę Lublina a mnie cały. W. M. ,, Madzia"MADZIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z tego grona nie nadaje się na gospodarza w mieście wojewódzkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej sondy dodałbym jeszcze dwie pozycje: = żaden(a) z powyższych = ktoś spoza kliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDECYDOWANIE PANI IZABELA SIERAKOWSKA. MAM NADZIEJĘ ŻE BĘDZIE STARTOWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie zagłosuję na żadnego profesora (Vidi Wasilewski) to totalni nieudacznicy!!!!!! Nie zrobił nic dla Lublina. Jesteśmy totalną wiochą bez przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MADZIA~ napisał:
Jestem przekonany że jedynym Facetem z JAJAMI w tym gronie kandydatów na Prezydęta Lublina JEST PANI IZABELA SIERAKOWSKA .PANI POSEL PROSZE NIECH PANI STARTUJE A Ja postaram się pomóc. Moje powiedzenie Ja znam połowę Lublina a mnie cały. W. M. ,, Madzia"MADZIA
Szanowna Pani Madziu z takimi "gadkami szmatkami" to najlepiej do magla albo na imieniny do cioci. I wznosić toasty za Panią nauczycielkę która tak dbała o tę kadrę że chodzimy bez butów ale o siebie zadbała. To musi być menager - nawet jak prowadził sklepik to lepiej zna się na ekonomii od całego tego cyrku z Lublina ( czytaj kandydatów ). Najważniejsza jest ekonomia ( są nawet nagrody Nobla dla ekonomistów czyli ludzi od gospodarki ) bo ona trzyma całą gospodarkę, zarówno świata, państw i regionów. W Ratuszu ta dziedzina nauki jest na marginesie. Królują : prawnicy, niżyniery a jak jest brak zasady : "mini , max " to od lat mamy to co mamy. Pieniądze idą do dziurawego worka a efektów nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRUSZON W TBS-IE MIEJSKIM,HELENKA PIETRASZKIEWICZ DPS-IE,JESTEM CIEKAW.JAK DŁUGO JESZCZE ONI BĘDĄ UTRZYMYWANI Z MOICH PODATKÓW??? JAK DŁUGO BĘDĄ POŚWIĘCALI SIĘ SŁODKIEMU NIERÓBSTWU????? NA ŚMIETNIK HISTORII Z NIMI!!! PRUSZON TO JEDNAK NIE DESZCZ PADA.....ALE DO TEGO TRZEBA MIEĆ RESZKĘ AMBICJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MS Lublin napisał:
To musi być menager - nawet jak prowadził sklepik to lepiej zna się na ekonomii od całego tego cyrku z Lublina ( czytaj kandydatów ). Najważniejsza jest ekonomia ( są nawet nagrody Nobla dla ekonomistów czyli ludzi od gospodarki ) bo ona trzyma całą gospodarkę, zarówno świata, państw i regionów. W Ratuszu ta dziedzina nauki jest na marginesie. Królują : prawnicy, niżyniery a jak jest brak zasady : "mini , max " to od lat mamy to co mamy. Pieniądze idą do dziurawego worka a efektów nie widać.
Przecież Darek Piątek to biznesmen w najczystszej postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wkoncu ktos nowy nie bendzie krad bo odniusl sukces w biznesie tylko bendzie spelnial mazenia zwyklych ludzi i oczewiscie bendzie cos sie dzialo w sporcie mam nadzieje ze nie tylko cross ale i w inych dyscyplinach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...