Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
N301 to jakaś nowa linia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybił czy oparł o nią? Bo mi to wygląda ze się o nią oparł i się rozpadła, czyżby ZTM chciał wypłacic mu odszkodowanie za narażenie go na uszkodzenie ciała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu w biały dzień na ulicy Trześniowskiej bandyci wyciągneli z auta i brutalnie pobili człowieka. Dlaczego o tym nie piszą? powinni pokazać tych psychopatów a nie chłopaczka który oparł się o szybę, powinien się pokaleczyć i dostać odszkodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to on tu jest poszkodowany, ewidentnie oparł się i bardzo zdziwił, gdy szyba pękła! I policja od dwóch miesięcy go szuka? Chyba żeby przeprosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki on biedny, a widział jeden z drugim jak się zachowywał? Zwykły chwast i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)patologia szyba nie odda latwo ja wybic!zwykle patologiczne zachowanie chlystkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem znawcą, ale cała ta sytuacja jest dziwna. Na moje oko to nie wybił tylko to jest ruszania autobusu. Tandetna szyba i tak się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło. Za PRL-u milicja by go spałowała porządnie - i tak trzeba. Ale teraz bandziorów się wypuszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...