Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybiorą taxi na lotnisko Lublin. We wtorek ostatni dzień na oferty

Utworzony przez judah softwan, 1 kwietnia 2013 r. o 19:55 Powrót do artykułu
przecież szynobusem mieli wszyscy dojeżdżać na lotnisko !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mieli dojeźdzać SZYNOBUSEM - a on wozi powietrze Taksówiki też będą wozić powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z moich obserwacji ,po rozmowach z kolegami - kierowcami TAXI stojacymi pod terminalem na postoju mozna zamowic TAXI w okienku u pani w terminalu ale nie przyjezdzaja taksowki korporacyjne (tansze) tyko te ktore daja odsyp pani w okienku mozna nawet pojechac na Ukraine jak jeden pan z TAXI po telefonie do niego pani z recepcji jak dla mnie problem jest jeszcze znikomy ale w momencie zwiekszenia sie ilosci lotow wzrosnie zapotrzebowanie na transport pasazerow z lotniska tu beda zarabiac korporacje ktore wygraja przetarg wiec nic nie stalo na przeszkodzie startowac w takim przetargu wszystkim zainteresowanym w moim odczuciu na postoju powinni miec mozliwowc stac wszyscy ale musi byc to uregulowane prawnie przez odpowiednie zarzadzenie czy ustawe wybor dwoch korporacji nie jest zly jak pisalem wyzej trezba myslec przyszlosciowo za jakis czas napewno bedzie wiekszy ruch na lotnisku i wtedy szynobusy na ktore jeszce nie ma zapotrzebowania nie obrobia tematu w 100% co do licencji to fakt Swidnik ma swoje a Lublin swoje tylko na porcie pisze port lotniczy Lublin a przy okazji od kiedy to kelner daje napiwki mowie tu o tym ze za mozliwosc stania pod terminalem korporacje ktore wygraly przetarg beda musialy placic za slupek i jezdzic taniej i kto tu zarobi ??? kierowca taksowki tak tylko czy napewno --- ale to juz rozwiazanie logistyczne korporacji JA owszem woze pasazerow na lotnisko jesli mam taka mozliwosc ale przejazd TAXI to nie MPK tu wsiadaja ludzie ktorzy potrzebuja wygody i swobody przemieszczania sie wiec i koszt jest proporcjjonalny do uslugi i tak jak pisalem jest prawo wyboru z kim i za ile sie jedzie To sa moje odczucia i nikt nie musi sie z nimi zgadzac patrze na to obiektywnie i z drugiej strony nie moge sam siebie okradac w imie robicby robic a i tak zycie zweryfikuje cale to zamieszanie Gzegorz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie brakuje dobrych taksówek. W zasadzie jedyna korporacja której nie mogę się na razie czepić to Radio Taxi Czwórki. Oni należą do Polskiej Sieci Taxi. Przypadkiem 2 tygodnie temu trafiłem po imprezie do innej korporacji - skubany kierowca zrobił dwa razy dłuższą trasę - kłótnia, chciał wzywać policję! Byłem podpity, więc odpuściłem, ale generalnie radzę wsiadać tylko do sprawdzonych taksówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie brakuje dobrych taksówek. W zasadzie jedyna korporacja której nie mogę się na razie czepić to Radio Taxi Czwórki. Oni należą do Polskiej Sieci Taxi. Przypadkiem 2 tygodnie temu trafiłem po imprezie do innej korporacji - skubany kierowca zrobił dwa razy dłuższą trasę - kłótnia, chciał wzywać policję! Byłem podpity, więc odpuściłem, ale generalnie radzę wsiadać tylko do sprawdzonych taksówek.
Jeremiaszu czy Ty wiesz co to jest kryptoreklama. Upss w Twoim przypadku to jednak jawna reklama. I co z tego, że należą do jakiejś sieci. Jak większość taksówek w mieście to stare graty z zapadanietymi siedziskami, ktróre są tak zdezelowane, że nie nadają się nawet na złom. Nie ubliżając wszystkim taksówkarzom, ale duża część z nich dawno nie widziała mydła i wody. A kulturze osobistej niektórych  panów (szczególnie tych, którzy pamiętają kolejki do taksówek) nawet nie wspomnę. Mam nadzieję, że Ty taki nie jesteś?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...