Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no to kicha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, jak ktoś jest podejrzany o nieczyste "rączki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie słyszałem o tych panach, chyba nic przez ostatnią kadencję dobrego nie zrobili dl Lublina, tak więc i zostali skreśleni. Pierwszy raz zgadzam się z Tuskiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzątanie kuwety po palikocie, nie myślałem, że to tak na poważnie, cóż szkoda że tak późno, tyle zmarnowanych lat dla Lublina, teraz spokojnie będzie mógł wrócić do zbijania palet, jeszcze kilka wieców, co pochłonie resztkę majątku i koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego mniej... Nie za machloje, a za Palikota, i dobrze tego lisiego ryja Łątki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyniu twój czas minął, napier....... na swoich dawnych przyjaciół np. Piotrusia z Miasta łożysk, że ugryzł rękę która go karmiła a teraz przyszła twoja kolej. Krzyniu i Michałku pamiętajcie - kto nie z Grzesiem tego z mieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zenon napisał:
sprzątanie kuwety po palikocie, nie myślałem, że to tak na poważnie, cóż szkoda że tak późno, tyle zmarnowanych lat dla Lublina, teraz spokojnie będzie mógł wrócić do zbijania palet, jeszcze kilka wieców, co pochłonie resztkę majątku i koniec
No cóż, to może powróci wsamraśny Pruszon - i Lublin znów rozkwitnie, jak za 8 lat jego rządów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no został jeszcze psl tesciu (starownik) moze pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie Panie Tusk zrobił Pan coś konstruktywnego dla Lublina, proszę pogonić to towarzystwo z prezydentem W. i posłem P. na czele by Lublin mógł ponownie odzyskać werwę. Myślę że podobne posunięcia mogą podreperować sondaże Pańskiej partii w woj. lubelskim. Jednocześnie gratuluję zrozumienia dlaczego Lublinianie nie głosują na PO ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan Łątka jest osobą choć trochę poważną? po treści jego wpisu, który został zacytowany wyżej, wszystko wskazuje na to, że nie. Żal człowieka ogarnia, że takie osoby - inteligentne inaczej, na x lat znalazły sobie wygodne i dobrze płatne urzędowe posady, rozdane wg klucza partyjnego i towarzyskiego. Lubelskie kliki i układziki są jednak tak zakonserwowane, że Pan Krzysztof nie powinien się obawiać o ewentualny brak propozycji zawodowych... jeśli nowy prezydent nie będzie chciał korzystać z jego usług, jest przecież tyle urzędów; są również miejskie spółki. Rozpisze się zaraz jakiś pseudo konkurs, albo nawet w konkursy się nie będą bawić. Ale przecież to o czym pisze jest jasne dla osób, które swojego kopa w życiu już dostały (mam tu na myśli np. wygryzienie przez biernego, miernego ale wiernego, namaszczonego przez właściwą osobę). Ja dłużej nie mogłem wytrzymać i zrezygnowałem z pracy w środowisku, w którym liczyły się tylko znajomości, legitymacja partyjna, włazidupstwo i totalny brak kompetencji. Dzisiaj wiem, że zatrudnienie w takim miejscu osoby z zewn. było tylko po to, aby stworzyć pozory. Kto normalny chciałby wykonywać pracę za 3 osoby i słuchać pikantnych opowieści dot. oficjalnych i półoficjalnych powiązań. Szkoda czasu, nerwów i zdrowia psychicznego. Dostałem niezłego kopa od życia i dopiero teraz czuję, że jestem wolnym człowiekiem. Jeśli ktoś chce robić karierę w adm. publ. na szczeblu lubelskim, to pamiętajcie, nie liczy się kierunek studiów i to co sobą reprezentujecie. Osobom zainteresowanym karierą zawodową w lubelskich urzędach polecam wstąpienie już na studiach w szeregi lokalnych struktur. Nie uczccie się zbyt wiele, bo to strata czasu. Prawdziwą szansę na pracę macie uczęszczając na partyjne spędy, włażąc w tyłek lokalnym miernotom i przede wszystkim mocno imprezując poszerzając grono kontaktów. Sekciarsko-mafijne towarzystwo potem nagrodzi etacikiem. Osobom ambitnym i mającym jakieś zasady i honor (tak tak, wiele osób pewnie wybuchło w tym momencie śmiechem), odradzam taką ścieżkę kariery i obcowanie z tym wielkim towarzystwem wzajemnej adoracji. a Pan Łątka jest jedną z osób, która takie praktyki tolerowała i konserwowała. Ba, dzięki takim praktykom samam znalazła się w Ratuszu. Dlatego mam nadzieję że ten człowiek nie będzie się całe życie ślizgał po ciepłych państwowych posadkach, na które składamy się wszyscy płacąc podatki. Te lokalne układziki sprawiające że kompetentny i uczciwy człowiek czuje się jak odszczepieniec, są prawdziwą tragedią tego miasta. Zdaję sobie sprawę że podobne patologie są obecne w innych miastach. Jednak rozmiar jaki przybrały w ostatnich latach w Lublinie jest porażający.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret urzędas-ku płacz, płacz bo pracy a raczej płacy nie będzie. A jak skończysz to weź ty się w końcu do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOS NA FORUM DOBRZE NAPISAŁ-ZACZYNA SIĘ CZYSZCZENIE KUWETY PO PALIKOCIE,TAK KOŃCZĄ ZDRAJCY.ZASTANAWIAM SIĘ TYLKO CO STANIE SIĘ Z TAKIMI KOLEŻKAMI I KULEZANKAMI PANA P JAK HENRYKA STROJNOWSKA I JEJ PRZYBOCZNY M.JASTRZĘBSKI,KTÓRZY NIE PRZEBIERALI W ŚRODKACH,ABY NISZCZYĆ TYCH,KTÓRZY BYLI PO INNEJ STRONIE MOCY. CO Z GŁÓWNYM MARKETINGOWCEM ,ROZKAPRYSZONYM DZIECIAKIEM MICHAŁKIEM KRAWCZYKIEM,KTÓRY MAJĄC PRZYCHYLNOŚĆ PREZYDENTA I PALIKOTA MÓGŁ POZWOLIĆ SOBIE NA WDRAŻANIE W ŻYCIE KAŻDEJ FANABERII MARKETINGOWEJ ZA PIENIĄDZE RATUSZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na debacie na politologii nie można było zadawać niewygodnych pytań Żukowi. Ale mamy demokrację, ludzie GW organizatorzy debat skutecznie dbali o jednostronny charakter s-PO-tkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Krzyś to jednak barbarzyunca intelektualny, jak mozna napisac cos takiego jak "okres czasu". To dobra decyzja ze osoby slabo wyksztalcone nie beda zajmowaly stanowisk publicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nic nowego,nawet na listach do powiatu lubelskiego małolaci od Palikota ktorym wydawalo sie ze pozjadali wszystkie rozumy zostali odprawieni z kwitkiem, tak jak np. pan Stec ktory ogłosił ze jednak nie startuje z powodów OSOBISTYCH akurat w tym samym okresie w ktorym Palikot oglaszal ze rozstaje sie z PO,taki zbieg okolicznosci,nawet brakuje mu odwagi zeby sie przyznać ze nagle stał sie niepotrzebny.młodzi Januszka już nie są dla starych wyjadaczy tacy utalentowani i perspektywiczni?wszedzie tylko układy i znajomośći,za takim Palikotem idzie sztab ludzi ktorym naobiecywał cieple posadki itp.śmiechu warte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy miasta dziękują za wywalenie na zbity rudy ryj Łątki!!! Krzysiu jak to teraz będzie?? Łolaboga!! Januszek będzie musiał sponsorować ci komóreczkę oraz wyjazdy na Ukrainę w celu "zdobywania inwestorów" dla naszego miasta!! Krzysiu, toś ty niczym zgilotynowany Danton jak rozumiem skoro, posługujesz się tak wzniosłymi hasłami! Grunt to niezachwiane wysokie poczucie własnej wartości, pacanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAMIĘTAJ GAWIEDZI-IDŹ DO WYBORÓW!!!!!Pokaż po raz kolejny,że niczego się nie nauczyłaś i bez problemu można Ciebie kopać po tyłku!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ten Tusk nie chce zabrać z naszego miasta byłego komisarza stanu wojennego Grobla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO Pis PO Pis i nikt o niczym więcej nie mówi. Są przecież inne partie i komitety. Nie tylko dwie. Jeszcze SLD i PSL czasem się pojawi. To ich wewnętrzne sprawy kogo wystawiają. Ja chciałabym wiedzieć na kogo mogę głosować, mieć wybór i móc poznać innych kandydatów. http://sebastianjablonski.blog.onet.pl/ Jednego kandydata sama wam prześlę Jest nawet 7 lat młodszy ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U to Henryka z Michałkiem jeszcze pracują w urzędzie. Panie Premierze jak sprzątamy Lublin to dokładnie . Wreszcie Platforma odżyje na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...