Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wybierzta mnie bo choc bylem w PO albo jakim innym SLD to moge obiecac zdecydowanie wiecej niz inni kandydaci bo podobnie jak oni tego wogle nie zrealizuje ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdy tylko gada a i tak nic z tego nie będzie. Obiecanki przed wyborami a po wyborach wygodny fotelik............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyzio napisał:
Wybierzta mnie bo choc bylem w PO albo jakim innym SLD to moge obiecac zdecydowanie wiecej niz inni kandydaci bo podobnie jak oni tego wogle nie zrealizuje ;p
najpierw naucz się ortografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótko zwięźle i na temat podoba mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Sierakowska, od paru lat pisałem o tym na forach a pani ma podobny o ile nie mój tok rozumowania. BRAWO !! proszę to promować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby wybory były co rok to albo by już dawno kraj zbankrutowała albo był mlekiem i miodem płynący, bo programy wyborcze to w 90% czysta abstrakcja http://www.prezydentlublina.com/ zapraszamy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIE TE MIENOTY JUŻ PRZEZ 20 LAT WYSTARCZAJĄCO DOPROWADZIŁY LUBLIN DO RUINY,ZACOFANIA: EKONOMICZNEGO, SPOŁECZNEGO, INFRASTRUKTURALNEGO, WIĘC ICH OBECNE POSTUATY I KONCPECJE Z KSIĘŻYCA SĄ NIE POWAŻNE I POTWIERDZAJĄ,ŻE MAJA GŁĘBOKO W D...LUBLINIAN,LICZY SIĘ TYLKO BY BYC WYBRANYM NA STOŁEK I BRAĆ PRZEZ 4 LATA 12 000 ZŁ, NIC NIE ROBIĄC!!!A JUŻ O TYCH NIEROBACH Z RADY MIASTA NAWET NIE CHCE MI SIE GADAĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krotko i na temat kolejne wybory kolejne bajki dla lublinian, nie zapychajcie nas kitem bo nam juz uszami wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej a Zbycho nie brylował ostatnio w Klubie PO w Mieście???Panie Wojciechowski niech Pan nie szarżuje w tych wyborach bo kandydat PO jest jeden Żuk!!A Pan to podróbka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok, pomysł niezły ale czekam na temat kto ruszy gówno z trawnika - czas najwyższy zająć się właścicielami psów. Z automatu wyjście z pieskiem bez torebki na kupy powinno być karane mandatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racławickie to ulubiony temat naszych polityków. Szkoda, że tylko podczas kampanii. Co klika lat obiecują, by później na kilka lat zapomnieć, że obiecywali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi aby wszyscy kandydaci wykazali źródło finansowania swoich przeważnie nierealnych pomysłów. Naraz towarzyszka Sierakowska zrobiła się specem od urbanistyki ? czy ona myśli, że ten katolicki elektorat jest aż tak głupi ? A może jest ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
Brakuje mi aby wszyscy kandydaci wykazali źródło finansowania swoich przeważnie nierealnych pomysłów. Naraz towarzyszka Sierakowska zrobiła się specem od urbanistyki ? czy ona myśli, że ten katolicki elektorat jest aż tak głupi ? A może jest ?!
Prawicowa ortografia. Nie stawiamy spacji przed znakami zapytania/wykrzyknikami. Naucz się poprawnie posługiwać mową ojczystą zanim zaczniesz zabierać głos w dowolnej kwestii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wizualizacja nijak się ma do rzeczywistości, musieliby wyburzyć okoliczne bloki by coś takiego wybudować w tym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę po postach że kołtunki aktywne.Wojciechowski jest lepszy do Sprawki o kilka długości i to ich boli.Ja wybiorę w głosowaniu Wojciechowskiego i nic na to nie poradzicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy lubelskie korki da się porównać do tych z warszawy np. z ulicy puławskiej lub alei krakowskiej? w warszawie to już jakaś paranoja na skalę światową, a podczas studiów w lublinie jeżdżąc po lubelskich ulicach wydawało mi się, że 10 samochodów przed światłami to już spory korek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiało to być bardzo dawno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cokolwiek zostanie wymyślone w kampanii wyborczej i dotyczy infrastruktury drogowej naszego miasta - najzwyczajniej w świecie nie zostanie wdrożone (po jej zakończeniu). Dla Lublina jest to typowy i ciągle powielany przykład rozdawnictwa kiełbasy wyborczej. Aby daleko nie sięgać, dobitnie pokazali to Panowie 'nieda-sie', magister wawsilewski czy też jego poprzednik, wielki podróżnik pruszkowski. Koszt środków 'przeżeranych' przez 1000 osobową armię urzędniczych mróweczek z 'um' ma się nijak do jakości nowych rozwiązań komunikacyjnych planowanych czy też wdrażanych (są takie?!!?!?) przez w/w 'gromadkę'...... a na Racławickich jak było za Gierka tak będzie za kolejnych, lokalnych, partyjnych kacyków biorących okrągłe 12000 zł za za grzanie tyłkiem stołka Prezydenta Miasta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ułan to chyba największy głąb w Lublinie. Od kandydata na Prezydenta należy wymagać wiedzy o aktualnym stanie miasta. Jeżeli Ułan chce przenieść Teatr Lalki do budynku kina Apollo to winien wiedzieć, że ten budynek kupił Klub sportowy Paco Lublin. Czyli ułan to dawny działacz PZPRwski, który chciał wyborcom wybudować most w terenie gdzie nie było rzeki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie lewoskręt,a gdzie prawoskręt?. Tu jest tylko jazda na wprost, w takie samo gardło jak było. Sierakowska przestań się błaźnić,twoich architektów czas przeminął kiedy Rakowski nakazał wyprowadzić sztandar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...