Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2011: Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu. Kto wygrał?

Utworzony przez Gość, 9 października 2011 o 21:18
Zbigniewie Wojciechowski z PJN-u, wracasz na lubelską wieś po 9-ciu miesiącach posłowania na ul. Wiejskiej. Czy prezydent Lublina dr Krzysztof Żuk przygotował ci miękkie lądowanie w jakiejś gminnej spółce opłacanej z kasy podatników ? Pochwal się Zbigniewie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jarek dostanie zawału, Alik się już wściekł
0
No Kaczynski .. teraz won z Polski!
0
ludzie?! co kurvva z wami nie tak? PO... ?! jakiej PO po tym wszystkim co zrobiło w 4 lata i mozna było ich poprzeć?! gdzie kibice co się deklarowali, że nie zagłosują na partię opierda|aczy społeczeństwa?! ah... zawiodłem się na wyborchach!
0
TERAZ MATA LUKSUS , GDZIE POZOSTALI CO MIELI GŁOSÓWAĆ , WIĘC NIE NARZEKAJTA ŻE BIDA I NIMA PRACY BĘDA CUDA I WSZYSTKO W NAJBLIŻSZYM CZASIE SIĘ POPRAWI , !!!!!!!!!!!
0
Alfons napisał:
TERAZ MATA LUKSUS , GDZIE POZOSTALI CO MIELI GŁOSÓWAĆ , WIĘC NIE NARZEKAJTA ŻE BIDA I NIMA PRACY BĘDA CUDA I WSZYSTKO W NAJBLIŻSZYM CZASIE SIĘ POPRAWI , !!!!!!!!!!!
KARTOFLE ZOSTAŁY WYKOPANE-A TY CIEMNOGRODZIE LUBELSKI -TRWAJ,TRWAJ,TRWAJ JAK Z TEJ REKLAMY LUBELSKIEGO= CHWILO TRWAJ=.TY CIEMNOGRODZIE TRWAJ TAK DALEJ I GŁOSUJ DALEJ NA TYCH CO NIGDY NIE OSIĄGNĄ WLADZY.
0
Jestem sympatykiem PO, ale po zobaczeniu listy z panią Marek na "1" to bardzo długo się zastanawiałem czy na nich głosować. Uważam że po wyrzuceniu przez Tuska pani Gilowskiej i po kilku innych aferach lubelska PO to w większości miernota. Nie mamy liderów z prawdziwego zdarzenia, bo przecież chłopiec machający wibratorem, pani z ładna buzią czy bukieciarka na takie miano na pewno nie zasługują. No można powiedzieć: jaki region tacy liderzy, ale jednak mam żal do Tuska (chociaż nawet go lubię i cenię) za wyrzucenie pod byle pretekstem pani profesor, za nie zrobienie w lubelskiej PO porządku z Palikotem , Piątkiem i im podobnych, a na koniec zafundowanie nam "1" z której śmiała się cała Polska. A pan Donald się pyta: "czy mamy kompleksy?" tak mamy kompleksy, bo ja się wstydzę że Lubelszczyznę stać tylko na taką "1" i na takich reprezentantów. Wiec niech się nikt nie dziwi że PiS na Lubelszczyźnie wygrywa, bo tak naprawdę to po prostu nie ma z kim przegrać...
0
I ZNÓW pisUARKI "WYGRAŁY" !
0
Założę się że PO-jeby nie wytrzymają całej kadencji.
0
Jan napisał:
Założę się że PO-jeby nie wytrzymają całej kadencji.
Ino do JEWRO a potem bajzel w Polsce gorszy niż w Libii Tego chcieliśta hołoto polska! narodzie niełudacznikóf!!!
0
jarek napisał:
Ino do JEWRO a potem bajzel w Polsce gorszy niż w Libii Tego chcieliśta hołoto polska! narodzie niełudacznikóf!!!
JUDE ???
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: