Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
RUCH, RUCH, NARODOWY!!! Dlaczego nie ma ich w opcji, żeby zagłosować? Mają pewny mandat na Lubelszczyżnie - opoce polskiego patriotyzmu - tak bardzo zaniedbywanej przez rządy liberalnych sługusów Brukseli (czyt. Platforma Obywatelska, PSL- zdrajcy polskiej wsi). Zresztą chyba dlatego Lubelszczyzna jest tak zapomniana. Głosuję na Mariana Kowalskiego z Ruchu Narodowego!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko mucha aska!!!! atut- jest reprezentacyjna, zna jezyki ma solidne wykształcenie; humanów juz wystarczy nic nie wnosza do gospodarki i ekonomii; piotrowski? bez atutów za bardzo liczy na moherów i biega do ojca dyrektora to swiadczy o ciemnogrodzie a przeca profesor i stac go na elektorat niekosciołowy; czerniak? wiadomo  nigdy wiecej czerwonych; psl? nikogo nie widze no chyba ze hetamn bo dalej długo........................... nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE RUCH NARODOWY!?!? to jakies jakas kpina, przecież oni też maja murowany mandat
Tylko mandat? Należy im się co najmniej kilka lat odsiatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach przed Ruchem Narodowym jest aż nadto widoczny. Brak umieszczenia do w opcjach głosowania zakrawa wręcz na śmieszność. Idzie nowe pokolenie przed tym się nie uchronicie. Swój głos oddaję na Ruch Narodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak poprzednicy będę głosować na ruch narodowy. Prawdziwa prawica w tym pseudo rządzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm.. Brakuje tu najsilniejszej jedynki- Mariana Kowalskiego! Nie dziwię się, że dziennikarzyna pominą kandydata Ruchu Narodowego, lecz nie wiele to da- ludzie mają dość kolesiostwa i widzą co się dzieje- dlatego zagłosują na praworządnego, porządnego kandydata z ramienia partii nie mającej na celu napełniania koryt własnych kosztem obywateli.. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Ruch Narodowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Ruch Narodowy, pseudoredaktorzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODACY tu nie ma na kogo głosować. widzę zatroskane i błagalne miny tylko o swój majątek. oni maja ludzi w głębokim poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi brak Ruchu Narodowego w sonażu... Patrząc na to jak duże poparcie ma wśród młodzieży naszego miasta, te wszystkie marsze itd. to na serio dziw bierze że ich tu nie umieszczono
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda władza deprawuje. Jak bardzo to widać po wszystkich, jakie dotychczas były. To są ludzie, którzy po 4 - 5 latach nic nie robienia powinni zostać skierowani do normalnej pracy, którą najpierw powinni sobie znaleźć. Do tego dodałabym odpowiedzialność za przedwyborcze zapewnienia, a wówczas skończyłoby się pchanie drzwiami i oknami, i nareszcie zdezaktualiowałoby się - zawód - mój mąż, mój mąż jest dyrektorem. U nas można by wpisać do klasyfikacji, że zawodem są: poseł, senator, radny, marszałek, prezydent, prezes spółki samorządowej, itd. Urodzeni, aby rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wystartowała Izabella Sierakowska, to dopiero wszyscy "pewniacy" porządnie by trzęśli ... spodniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w sondzie nie ma Ruchu Narodowego? Przeciez oni też startują. Nie umieszczanie wszystkich kandydatów jest czczym zaklinaniem rzeczywistości. Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem że czas  tych państwa minął i mieli swoje 5 minut. Mam nadzieje żę ruch narodowy wreszcie coś zmieni. Warto posłuchać co mówi Marian Kowalski bo mówi mądrze!
Marian Kowalski jest znany jako wielokrotny kandydat na rózne stanowiska z list UPR. Jak do tej pory nie zdziałał za dużo, więc UPR porzucił dla Ruchu Narodowego. Jak narazie nie wiemy, jaki program na Ruch Narodowy, poza tym nie wiemy jakie kompetencje ma pan Kowalski, żeby być europosłem, np. jak u niego ze znajomością języków obcych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem że czas  tych państwa minął i mieli swoje 5 minut. Mam nadzieje żę ruch narodowy wreszcie coś zmieni. Warto posłuchać co mówi Marian Kowalski bo mówi mądrze!
Marian Kowalski jest znany jako wielokrotny kandydat na rózne stanowiska z list UPR. Jak do tej pory nie zdziałał za dużo, więc UPR porzucił dla Ruchu Narodowego. Jak narazie nie wiemy, jaki program na Ruch Narodowy, poza tym nie wiemy jakie kompetencje ma pan Kowalski, żeby być europosłem, np. jak u niego ze znajomością języków obcych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście brak Ruchu Narodowego w sondzie nic nie znaczy, bo ja zagłosuję własnie na nich. Reszta tych gęba spadać na szczaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość tych samych twarzy od lat, które dla Lubelszczyzny nie zrobiły kompletnie nic. Dajmy szanse innym, jestem za Ruchem Narodowym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie  ma punktu inne partie??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć partyjniactwa. Wierzę, że wśród nas są osoby, które mogą godnie reprezentować sprawy polskie na arenie europejskiej i to nie z pozycji klęczącej!!! RUCH NARODOWY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie RN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...