Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja zamierzam swój głos oddać na pana Mariana Kowalskiego a nie na zadnych eurozdrajców z bandy czworga. Dlaczrego dziennik wschodni uniemożliwia mi oddanie głosu w tych parawyborach na mego kandydata    mam dosc ogladania tych kaczystowsko-ziobrwo-tuskowo-millerowo-palikotowych mord, bo jak na nich patrzę to bierze mnie na torsje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a p Sierakowska już nie używa ? a z SP najlepszy p Szeliga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na wieczór : http://alle.pl/balloteli-zginol  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto sie boi ujawnic prawdziwych notowań ruchu Narodowego. W lublinie młodziezówka RN liczy kilka razy wiecej członków niż młoieżówki Tfojego Róhu, PiSuaru, Solidarnej polski, PełO, SLD i PSL razem wzietych.   koniec układu juz w tym roku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na Ruch Narodowy. Czemu nie jest wuzględniony w ankiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie ma Ruchu Narodowego? Jeżeli tworzona jest sonda to wypadałoby uwzględnić wszystkich, tym bardziej, że RN może sporo "namieszać" w przewidywaniach POlitykierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za dziwne dywagacje! Lubelskie "jedynki" otwierać będą   PO (Mucha Joanna, bo tak jest domówiona z Tusku podczas dymisji z Ministry Sportu). PiS (Piotrowski Mariusz, bo tak chce o. dr dyrektor Radia Maria Rydzyk Tadeusz) SLD (Czerniak Jacek, bo jest skuteczny w regionie i Miller lepszego na Lubelszczyźnie nie znajdzie) PSL (Bratkowski Arkadiusz, bo fartem i dzięki wypadkowi w Smoleńsku został posłem PE tylko na niecały rok) Ruch Palikota (Nowacka Barbara, bo jest córką Izabeli Jarugi Nowackiej, i palikociarze obiecali jej sukces w bogobojnym i chrześcijańskim województwie lubelskim)..   Reszta to plewy i folklor mniej niż 2% poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak idiotów i[ proponują,  namawia ] bogatemu dać emeryturę .Lubliniacy proszę gremialnie iść na wybory i głosować choćby na p.Czerniaka czy PSL  czy PIS.Jesteście biedni bo niszczycie swoich mieszkańców wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patriota lokalny mówi wszyscy  idziemy ,kto morze bez zazdrości , Tylko nie Spadochroniarze i Twój-Ruch -Jakim prawem macie głosować na człowieka ,który nie płaci podatku w kraju tylko za granica ???Luksemburg .Jakim prawem macie głosować na człowieka z regionu bogatego ,a nie regionu najbiedniejszego tak podają w tv Lublin i Główny Urząd Statystyczny -dajcie tym ludziom zarobić [wybrać swojego mówi poseł Kłoptek z PSL w regionalnej TV-Bydgoszcz .Dlaczego partia PO  i Twój -Ruch traktują    wyborców jak idiotów i[ proponują,  namawia ] bogatemu dać emeryturę .Lubliniacy proszę gremialnie iść na wybory i głosować choćby na p.Czerniaka czy PSL  czy PIS.Jesteście biedni bo niszczycie swoich mieszkańców wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żygać mi się chce jak patrzę na te mordy. Po za panią Muchą oczywiście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ruch Narodowy? Dziennikarze powinni być bezstronni a widzimy na załączonym obrazku jak to na prawdę wygląda. Manipulacja po całości. Wyłączcie TV i otwórzcie oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...