Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory do PE: Agnieszka Smreczyńska-Gąbka się wycofuje

Utworzony przez wszyscy zrezygnujcie, 16 marca 2014 r. o 16:03 Powrót do artykułu
Genialny ruch Premiera Tuska. Wybory trzeba wygrać. Dla niezadowolonych jedynym zmartwieniem jest fakt, że to nie oni są na liście. A propos, obok mojej firmy /centrum Lublina/ codziennie przechodzą dziesiątki potencjalnych premierów, prezydentów, ministrów, posłów, specjalistów od autostrad, od rolnictwa, od medycyny no i szwagier Stefan, który zna się na wszystkim, szczególnie jak łyknie samogonu. Zazdrość, zawiść, warcholstwo, to to My, z krwi i kości Polacy /ja też/. Co do meritum, gość zna się na politycznej robocie, jak mało kto. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak okręt tonie to szczury z niego uciekają, normalka. Przynależność do PO dzisiaj zaczyna przeszkadzać w karierze więc się chwyta każdego powodu żeby wyjść póki jeszcze się bardzo nie przeszło smrodem i można się podpiąć do innego, bardziej przyszłościowego ugrupowania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest ta Smreczyńska-Gąbka? co ona zrobiła dla regionu lubelskiego? Odpowiedź : ta baba to ściema, nazywa siebie "Ekspertem ds. Strategii" ale nic za tym nie idzie, ani wiedza, ani żadne działania, nic, zero. TA BABA to straszna porażka, to że wogóle dostała poparcie od Karpińskiego to dla mnie szok, nic tylko kontakty , znajomości, niepoparte żadną pracą na rzecz społeczeństwa , pracą mądrą, konstruktywną, WIĘCEJ POKORY SMRECZYŃSKA, KOŃCZ PANI, WSTYDU OSZCZĘDŹ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...