Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory do Sejmu: Zdzisław Podkański będzie na liście PiS

Utworzony przez 100 g., 7 lipca 2011 r. o 20:48
Boże, za co nas tak karzesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre posunięcie. Panie Zdzisławie ziemia janowska jest z Panem. Wreszcie będziemy mieli na kogo zagłosować. Gdyby się Pan nie pojawił na liście, to wielu z nas nie poszło by głosować. Tylko w Panu nadzieja na poprawę sytuacji rolnika. Wasale z p s liberalnego już dawno wieś pogrzebali. Na pewno się Panu powiedzie. Już robimy kampanię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg stworzył ikonę kosz i wrzuca: coś tam coś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tej krók to nawet słyszałem bo pije, ale o reszcie... dla nieuświadomionych: głosując na kogokolwiek z list danej partii oddajecie w rzeczywistości swój głos na tzw 1 potem na 2 itd będących na tejże liście i taka kreatura pomimo, że w rzeczywistości otrzyma nawet najmniej głosów wyborców (tzw skreśleń) będąc na 1 lub 2 miejscu to ma już ciepłą posadkę i stąd ta walka o te miejsca na listach. Pomyślcie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komu ten stary cap jest potrzebny ?, z języków zna łacine(chłopska), z tanców oberka, niech idzie do po tam takich lubią(grabi do siebie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Podkański może Pan liczyć na głosy z powiatu janowskiego, bo nie mamy swojego silnego kandydata znanego na Lubelszczyźnie, a ci co mogli by coś zebrać głosów wolą dobre posadki wójtów i burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha hqhhqqqaaa ahahaaa ahha ha ha ha i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary ale jary. Potrzebny nam kandydat znany w kraju i mogący pomóc Lubelszczyźnie. Myślę że w powiecie janowskim może Pan liczyć na wiele głosów. Jestem za Podkańskim. My w powiecie nie mamy silnego kandydata a ci którzy mogli by zdobyć dużo głosów wolą swoje posadki wójtów, burmistrza. Mogli by zrobić coś dla Janowa nie tylko w Janowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHODZO I NIC NIE ROBIO,PAN MINISTER OD KULTURY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz zarobić pieniądze w internecie ? Z używaj komputera, tak jak zawsze, ale dodatkowo, zarabiaj.
Ostatnio edytowany 7 lipca 2011 r. o 22:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiat janowski był i bedzie zacofany jak bedzie głosował na takich specjalistów jak ten osiłek, żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chris napisał:
Stary ale jary. Potrzebny nam kandydat znany w kraju i mogący pomóc Lubelszczyźnie. Myślę że w powiecie janowskim może Pan liczyć na wiele głosów. Jestem za Podkańskim. My w powiecie nie mamy silnego kandydata a ci którzy mogli by zdobyć dużo głosów wolą swoje posadki wójtów, burmistrza. Mogli by zrobić coś dla Janowa nie tylko w Janowie.
chyba w Janowie Podlaskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno ma poparcie Czapskiego ....zza grobu....hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, przecież ten człowiek ma tyle wspólnego z "chłopami", co program PiS ze wsią Nie ważne jak, z jakiej listy, byle do koryta. Może jakieś osiągnięcie Pana Podkańskiego jako przedstawiciela nas - wyborców i co takiego zrobił dla Lubelszczyzny, nie licząc siebie i swojej świty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DrogaDoSukcesu to blog dla osób, które chcą się rozwijać i interesują się psychologią pozytywną, NLP, rozwojem osobistym. Na blogu można znaleźć wiele testów, ćwiczeń filmów i ebooków które pomogą zmienić życie i być szczęśliwszym. http
Ostatnio edytowany 8 lipca 2011 r. o 12:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
powiat janowski był i bedzie zacofany jak bedzie głosował na takich specjalistów jak ten osiłek, żenada
Niech się przeniesie do Janowa na starostę i da spokój całej lubelszczyźnie. Już wystarczająco dużo wstydu jej przyniósł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka partia tacy kandydaci.Przy Kaczyńskim Podkański to prawie Mąz Stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem zawsze krytyczny wobec Podkańskiego,ale od czsu kiedy był u szczytu władzy w PSL-u i odszedł od nich,to nabrałem do niego zaufania.To jest chyba pierwszy przypadek w historii PSL-u,że człowiek będący tak wysoko w hierarchii władzy partyjnej odchodzi.Nie dlatego ,że musiał,a dlatego,że chciał,bo ta organizacja zatraciła wszelkie cechy ludowe i narodowe.Jest to grupa wazeliniarzy,ktora wykorzystując słabości ludzi wsi,żeruje na nich i na pozostałych podatnikach.Twierdzę,że Pokański ma więcej wspólnego ze wsią niż cała władza z PSL-u z posłami włącznie.Jest on jednak popularny w środowisku wiejskim.Myślę ,że zasili cienką listę PIS-u na Lubelszczyżnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
Byłem zawsze krytyczny wobec Podkańskiego,ale od czsu kiedy był u szczytu władzy w PSL-u i odszedł od nich,to nabrałem do niego zaufania.To jest chyba pierwszy przypadek w historii PSL-u,że człowiek będący tak wysoko w hierarchii władzy partyjnej odchodzi.Nie dlatego ,że musiał,a dlatego,że chciał,bo ta organizacja zatraciła wszelkie cechy ludowe i narodowe.Jest to grupa wazeliniarzy,ktora wykorzystując słabości ludzi wsi,żeruje na nich i na pozostałych podatnikach.Twierdzę,że Pokański ma więcej wspólnego ze wsią niż cała władza z PSL-u z posłami włącznie.Jest on jednak popularny w środowisku wiejskim.Myślę ,że zasili cienką listę PIS-u na Lubelszczyżnie!
Popieram. To święta prawda. Najwyższy czas by wasale PełO, nie jakie PSLeniuchów poszło w odstawkę. Wieś polska już w wiekszości na tych koryciarzach się poznała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Popieram. To święta prawda. Najwyższy czas by wasale PełO, nie jakie PSLeniuchów poszło w odstawkę. Wieś polska już w wiekszości na tych koryciarzach się poznała.
Pan Z.P. był pierwszym krytykiem UE I PIERWSZY POSZEDŁ do PE.To jest polityczne zacięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...