Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory na prezydenta Lublina. Kandydaci: Żuk, Gryz, Sierakowska

Utworzony przez duzo wiedzący, 31 sierpnia 2010 r. o 19:40 Powrót do artykułu
duzo wiedzący napisał:
a założysz sie lubelski PiSiorku ze zostaliscie przez Jara sprzedani. I waszym kandydatem będzie osoba spoza waszej kliki partyjnej. - wiec możecie zapomnieć o apanażach, synekurach i ciepłych stołkach jakie byłyby rozdawane z politycznego nadania. Walka o nominacje Ojca Dyrektora trwa miedzy profesorami historii KUL: M. Rybą i M. Piotrowskim. Cyrki będą jak wygra ten pierwszy znany jako ostry krytykant Prawa i Sprawiedliwości - jak dobrze pamiętam to w zeszłej kadencji dokonał rozłamu z klubie Prawo i Rodzina i przeszedł z 4 radnymi do opozycji wobec rzadów Pruszkowskiego. Ten drugi podobnie jak Migalski nie zatrudnił aktywistów Młodzieżówki PiS w swoim biurze poselskim i ma waszą partię gdzieś daleko z tyłu
akurat lubelski POmyleńcze nie jestem z Lublina ,chciałem wejść na stronę Dziennika ,Mozilla zaś sama dodała wschodni i tak się tu przez przypadek znalazłem ,nie znam więc lokalnych kandydatów i nic mi te nazwiska z żadnej opcji nie mówią ani ich opisywana historia/e ,o ile w ogóle jest prawdziwa .Dlatego nie będę się w tej sprawie wypowiadać .Dla mnie zasada jest prosta ,każdy byle nie złodzieje z PO .Na waszym miejscu martwcie się raczej co zrobi ConDonek z lokalnym baronem Palikotem ,jak długo jeszcze będzie mu potrzebny do brudnej roboty .Dla kogo wtedy będziecie spamować ,gdy zmuszeni zostaniecie do opowiedzenia się po którejś ze stron .Czy ojciec Dyrektor Michnik i jego koncern medialny rozsądzi ten spór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA ZAGŁOSUJĘ NA KRÓLIKA ROGERA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UROK I MADROSC CHLONNY UMYSL PIEKNA MADRA DAMA --CO TOBIE JAGO ZAZDROSNICO TEGO BRAKUJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaga napisał:
To Sierakowska jeszcze żyje toż to relikt przeszości. ŻUK tylko Żuk.
PANI SIERAKOWSKA PIEKNA I CO WAZNE KOBIETA MADRA - CO ZAPEWNE JEST U CIEBIE ELEMENTEM ZAZDROSCI I PRZEZ CO PISZESZ TAKIE BZDURY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Atualnie jedynym rozwiązaniem dla miasta jest:przewietrzenie magistratu z jednoczesnym odchudzeniem,wprowadzenie oszczędnej i rytmicznej pracy oraz odcięcie niuzasadnionych wypływów pieniędzy z kasy urzędu.Może to zrobić tylko p.I.Sierakowska,bo nie jest związana z układami partyjnymi i nie ma żadnych zobowiązań.Ona sama także nie potrzebuje dofinansowania.Tylko jedynie Ona jest zdolna odciąć "pijawki od kasy"!Na Żuki nie damy się nabrać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Mira i Zenona. Pani Sierakowska być może była ładna ale przed laty, niestety czas upływa, być moę dla takich jak wy 80 - latków czas się zatrzymał. To nie zazdrość Panowie tylko realizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZENON napisał:
PANI SIERAKOWSKA PIEKNA I CO WAZNE KOBIETA MADRA - CO ZAPEWNE JEST U CIEBIE ELEMENTEM ZAZDROSCI I PRZEZ CO PISZESZ TAKIE BZDURY
Zenek, umów się z Panią Sierakowską, a nas w to nie mieszaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara, centroprawicowa raszpla! razem z Wackówną, Zieńczukiem i Krzysztofem "5 dych" Szydełko chcą utrzymać się przy żłobie. dosyć już namącili na Lewicy. idźcie toczyć swoją kulkę gnoju z innymi żuczkami, a od Lewicy wara! rozbijactwo i zaprzaństwo, to program Szydłowskiego i Izabellii Antoniny. Lublin potrzebuje zmiany i mądrzy ludzie pokażą czerwoną kartkę tej centroprawicowej kanapce. żegnamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinkowo napisał:
stara, centroprawicowa raszpla! razem z Wackówną, Zieńczukiem i Krzysztofem "5 dych" Szydełko chcą utrzymać się przy żłobie. dosyć już namącili na Lewicy. idźcie toczyć swoją kulkę gnoju z innymi żuczkami, a od Lewicy wara! rozbijactwo i zaprzaństwo, to program Szydłowskiego i Izabellii Antoniny. Lublin potrzebuje zmiany i mądrzy ludzie pokażą czerwoną kartkę tej centroprawicowej kanapce. żegnamy.
ej ty Nowotwor Złośliwy nie spinaj się za bardzo, bo jeszcze wylewu dostaniesz, albo ataku serca, i kampanii nie będziessz mógł prowadzić. Juz ma taki siwy łeb a zachowuje sie jak 15letni szczeniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk to będzie powtórka z rozrywki, a przecież niechcemy kolejnej kadencji ,długów, nieudanych prób inwestycji ,wielkich obietnic tylko po to by omamić wyborców. 8 lat nieudolnych rządów to za dużo.Lublin trzeba przede wszystkim oddłużyć, ściągnąć inwestorów i usprawnić komunikację. Z niecierpliwością czekam na to kogo wystawi pis. Jak myślicie kto to będzie Kowalczyk czy Targoński? Ja wolałabym kowalczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edyta napisał:
A od kiedy p. Żuk reprezentuje PO bo z tego co wiem to jest b. mocno związany z PISem. Czyżby PO pomagała zbierać głosy PISowcom nie no żenada. Ciekawe kogo wystawią do Rady Miasta bo z tego co słyszę o pchają się pewne osoby, które się do tego nie nadają a w dodatku są b. agresywne.
Żuk to kandydat Platformy: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,7680721,Krzysztof_Zuk_wstapil_do_Platformy_Obywatelskiej.html Warto sprawdzać info przed pisaniem... Platforma będzie wciskała bajkę o Panu Żuku jako "wybitnym" menadżerze. Prawda jest taka że Żuk nigdy nie był menadżerem tylko całe życie urzędasem, który zajmował się wyłącznie WYPRZEDAWANIEM PAŃSTWOWEGO MAJĄTKU, krótko mówiąc nie tworzył lecz likwidował - Czy Lublin też jest do likwidacji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukass napisał:
Żuk to będzie powtórka z rozrywki, a przecież niechcemy kolejnej kadencji ,długów, nieudanych prób inwestycji ,wielkich obietnic tylko po to by omamić wyborców. 8 lat nieudolnych rządów to za dużo.Lublin trzeba przede wszystkim oddłużyć, ściągnąć inwestorów i usprawnić komunikację. Z niecierpliwością czekam na to kogo wystawi pis. Jak myślicie kto to będzie Kowalczyk czy Targoński? Ja wolałabym kowalczyka
żaden z nich. JarKacz będzie musiał cos o. Rydzykowi odpalić za ogólnopolskie poparcie. Tą ceną jest Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duzo wiedzący napisał:
żaden z nich. JarKacz będzie musiał cos o. Rydzykowi odpalić za ogólnopolskie poparcie. Tą ceną jest Lublin
Zgadzam się. Tak, jak PO oddało województwo PSLowi. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2w2w2w napisał:
W podsumowaniu raportu (1998-2002) wynika że na 13 z 29 wizyt Prezydenta Pruszkowskiego podatnik musiał wyłożyć aż 23 tysiące złoty. I tak prezydent Andrzej Pruszkowski podczas 4-letniej kadencji odbył 29 wizyt, w sumie, 168 dni przebywał za granicą; wiceprezydenci: Zbigniew Wojciechowski ? 33 wizyty, 119 dni za granicą; Wiesław Perdeus ? 10 wizyt, 49 dni zagranicą; Janusz Mazurek ? 9 wizyt, 53 dni za granicą; członkowie zarządu: Zbigniew Bagiński ? 20 wizyt, 71 dni zagranicą; Zbigniew Targoński ? 3 wizyty, 13 dni za granicą; Tomasz Białopiotrowicz - 5wizyt, 28 dni za granicą.
Zapomniałeś tylko dodać, że Prezydent Pruszkowski był wiceprezesem Związku Miast Polskich d/zagranicznych, wiceprezydentem Rady Gmin i Regionów Europy, członkiem Rady Światowej UCLG (takiego ONZ samorządów)wybranym do jej Biura Wykonawczego, reprezentował Polskę w Komitecie Regionów UE itd. Ja myślę,że nie ma się czego wstydzić, chyba odwrotnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bwpo napisał:
Zgadzam się. Tak, jak PO oddało województwo PSLowi. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duzo wiedzący napisał:
lubelskie PiSiory wymieniają kilku swoich kandydatów i kombinuja kogo wystać w wyborach a ich prezes z Warszawki juz dawno podjął decyzję, ze kandydata wskaze Ojciec Dyrektor
Ty nie pisz tu PiS-iory bo to jest bez znaczenia kto kogo wskaże kto co kombinuje bo kombinują wszyscy aby wryć się na ciepłą posadkę ja natomiast wiem że z pustego i Salomon nie naleje a mądry to był żyd jednak i on nie dał rady ! Tu są inne problemy wiadomo że jest takie bagno i to nie partie a ludzie którzy walczą o stołki są temu winni i nic i nikt po za tym więc ktokolwiek by to nie był i tak gówno z tego wyjdzie pomyśl i nie bierz się za politykę szkoda Twojego czasu bo jak się pouczysz to jutro dostaniesz piątkę a tak może być pała i jeżeli do tej pory tego nie zrozumiałeś to już nie zrozumiesz !Pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maj napisał:
akurat lubelski POmyleńcze nie jestem z Lublina ,chciałem wejść na stronę Dziennika ,Mozilla zaś sama dodała wschodni i tak się tu przez przypadek znalazłem ,nie znam więc lokalnych kandydatów i nic mi te nazwiska z żadnej opcji nie mówią ani ich opisywana historia/e ,o ile w ogóle jest prawdziwa .Dlatego nie będę się w tej sprawie wypowiadać .Dla mnie zasada jest prosta ,każdy byle nie złodzieje z PO .Na waszym miejscu martwcie się raczej co zrobi ConDonek z lokalnym baronem Palikotem ,jak długo jeszcze będzie mu potrzebny do brudnej roboty .Dla kogo wtedy będziecie spamować ,gdy zmuszeni zostaniecie do opowiedzenia się po którejś ze stron .Czy ojciec Dyrektor Michnik i jego koncern medialny rozsądzi ten spór.
RACJA człowieka który mimo że nie zna lokalnych rozgrywek potrafi MYŚLEĆ w szerszej perspektywie jak lokalne utarczki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef46 napisał:
Atualnie jedynym rozwiązaniem dla miasta jest:przewietrzenie magistratu z jednoczesnym odchudzeniem,wprowadzenie oszczędnej i rytmicznej pracy oraz odcięcie niuzasadnionych wypływów pieniędzy z kasy urzędu.Może to zrobić tylko p.I.Sierakowska,bo nie jest związana z układami partyjnymi i nie ma żadnych zobowiązań.Ona sama także nie potrzebuje dofinansowania.Tylko jedynie Ona jest zdolna odciąć "pijawki od kasy"!Na Żuki nie damy się nabrać!
HA ha ha ha Tylko ona jedyna nie jest związana z układami partyjnymi ha ha ha a z ramienia jakiej partii startuje ? co zaćma czy skleroza a może zbyt młody wiek i stąd niewiedza i brak kojarzenia ? I zapamiętaj człowieku ci niby politycy nie dla Twojego czy naszego dobra chcą do magistratu a dla wpływów i dofinansowania się właśnie zbyt mało wiesz więc nie pisz głupot bo ona jest tak samo pazerna na kasę jak cała reszta !Nam zaś potrzebny jest prawdziwy gospodarz który ma pojęcie o swoich decyzjach bo wizja to za mało , potrzebna jest wiedza a ta nauczycielka jakie ma pojęcie więc nawet jeśli wybierzemy osobę kompetentną jeśli taka osoba się zgodzi kandydować to jedno jest pewne że sam niewiele zrobi bo zawsze go wygryzą czy podstawią nogę takie jest parcie na władzę spadochroniarzy , i nieudaczników bo wszystko i tak zależy od Warszawy od Tuska i nie miej złudzeń .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻADNYCH POLITYKÓW Z ZADNEJ PARTII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK ZAGŁOSUJECIE NA PARTYJNEGO,ZNOWU BĘDĄ NOWE STOŁECZKI DLA PARTYJNYCH KOLESI,DRENAZ KASY MIASTA I KOLEJNA LATA BEZNADZIEJNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypominalski napisał:
Ja nie POprę żadnego politycznego gamonia chciwego na kasę i karierę. Jeżeli nie będzie bezpartyjnego (ostatecznie może być np.Fijałka)oddam głos nieważny. Żuk jako Minister Skarbu nie zrobił absolutnie nic,aby w Lublinie powstały biurowce (dwa tys. miejsc pracy) Polskiej Grupy Energetycznej.Dzięki PO statut tej firmy z Lublina został zmieniony na Warszawę za kadencji obecnego rządu i pracy Żuka w ministerstwie.O cukrowni nie wspomnę.Światłowody z Lublina (Optotrakt) zaraz po prywatyzacji i sprzedaniu Amerykanom zostały zamknięte-po co im konkurencja! Sierakowska (SdPl-wcześniej SLD) przez 20 lat (pięć kadencji w Sejmie) jako poseł dla Lublina nie zrobiła absolutnie nic. Kowalczyk (PIS) /jeżeli będzie startował/ zablokował inwestycje Echo na Górkach Czechowskich. Gryz z SLD i pozostali kandydaci na prezydenta nie liczą się wcale w tych wyborach... ŻADNYCH POLITYKIERÓW I KOMUCHÓW W związku z powyższym pozostaje tylko Fijałka,chyba,że pojawi się inny bezpartyjny i nie skażony politycznymi układami kandydat-gospodarz,którego potrzebuje miasto.Kolejny polityk to ponowne ciepłe posadki dla partyjnych znajomków jak teraz np.Zarząd Transportu Miejskiego-możecie sprawdzić sami (albo z PO,albo z rodziny urzędnika,albo znajomy polityka).
FIJAŁKA I WOJCIECHOWSKI TEZ W OSTATECZNOSCI.CHCEMY KANDYDATA NIEZAZELNEGO,NIE PARTYJNEGO,Z NIKIM POLITYCZNIE NIE ZWIĄZANEGO,UCZCIWEGO I GOSPODARNEGO,TAK,ABY NIKT Z NACZELNIKÓW PARTYJNYCH NA NIEGO NIE NACISKAŁ I NIE MANIPULOWAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...