Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo. Wreszcie ktos ma odwage obnazyc głupotę. Na terenie po cukrowni trzeba wybudować węzeł komunikacyjny z terminalem PKS, stanowiskami dla busów, tani hotel, a nie stadion.Trzeba udroznić kierunek południowy radykalnie poszerzajac drogę od tunelu w kierunku Abramowic. Lublinowi potrzebna jest kolej miejska do Swidnika, Lubartowa, Nałęczowa i W strone Krasnika.Trzeba wreszcie odkorkować Lublin, dajac ludziom pracę,mieszkańcom troche wygody i zachęcic, a nie zniechecac turystów do odwiedzenia miasta.Trzeba zapewnic bezpieczeństwo na ulicach, a nie gromadzić tzw kiboli i to jeszcze w okolicach dworca kolejowego. Lublinowi potrzebna jest szybka kolej do Warszawy i linie turystyczne kolejowe w sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak była u władzy to wspierała Jerzego K. w budowie Teatru w budowie.Z jakim skutkiem to widzieliśmy.Pani dawnego PZPR-u powinna się jeszcze dużo uczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gada, popieram. Drogi robić, to co się dzieje to jest horror.. przede wszystkim łęczyńska. Odcinek od Decathlonu do Orfeusza i drogi osiedlowe! Stadion nie potrzebny, idiotyzm zgadzam się, mało stadionów.. dwa są, wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też ale na pewno na nią nie zagłosuję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego >jk< czy może koleżanko, nie pleć bzdur, co to zbaczy TRZEBA ZGUDOWAĆ !, co za brednie z czyich niby pieniędzy Ty chcesz tak budować i z jakiej racji rodzielasz także moje pieniądze. Co to znaczy TRZEBA, to buduj, bierz kredyt i buduj to co chcesz, tę bazę dla PKS-u i inne Twoje pomysły, BUDUJ i PŁAĆ. Zakłądaj firmę weż krredyty i buduj to co tobie TRZEBA. A moimi pieniędzmi społecznymi się posługuj,BUDUJ ZA SWOJE. Taka era już była i na szczęście minęła, co to byli tacy co lepiej wiedzieli co jest dobre dla ludzi. Jeszczde są tacy co nie zrozumieli, że już nic nie znaczą, wydaje im się, że dalej będą wiedzieli LEPIEJ niż inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Sierakowska według gazety stwierdziła: Tymczasem za tą samą kwotę można wyremontować ponad dwa razy więcej ? zapewniła. To dlkaczego nie staruje do przetargów na remonty dróg - wygra wszystkie. A jak nie ma takiej firmy, niech przestanie robić ludziom wody z mózgu, już przez wiele lat mieliśmy do czynienia w tych partiach tylko z wodą. Już dosyć bredni i demagogii. Niech pokaże konkrety, bez bajek. To jest już nudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętliwy napisał:
Pani Sierakowska według gazety stwierdziła: Tymczasem za tą samą kwotę można wyremontować ponad dwa razy więcej ? zapewniła. To dlkaczego nie staruje do przetargów na remonty dróg - wygra wszystkie. A jak nie ma takiej firmy, niech przestanie robić ludziom wody z mózgu, już przez wiele lat mieliśmy do czynienia w tych partiach tylko z wodą. Już dosyć bredni i demagogii. Niech pokaże konkrety, bez bajek. To jest już nudne.
to zobacz człowieku jak to się robi w innych miastach np w warszawie - tam dziwnym trafem są firmy, które remontują taniej niż u nas, ciekawe dlaczego? a tak poza tym to jedynie Sierakowska przedstawiła konkrety a nie wirtualne obietnice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam; ktos dawno pisał ; CZAS NA EMERYTURE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie ktoś powiedział to co wszyscy widzimy w innych miastach. Ja wam powiem tak. Sierakowska to nie moja bajka, ale glosowałem już na PiS w 2005 ostatnio na PO w 2007 i Komorowskiego a teraz oddam głos na Sierakowską. Kobita ma jednak jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demos kratos napisał:
Kolego >jk< czy może koleżanko, nie pleć bzdur, co to zbaczy TRZEBA ZGUDOWAĆ !, co za brednie z czyich niby pieniędzy Ty chcesz tak budować i z jakiej racji rodzielasz także moje pieniądze. Co to znaczy TRZEBA, to buduj, bierz kredyt i buduj to co chcesz, tę bazę dla PKS-u i inne Twoje pomysły, BUDUJ i PŁAĆ. Zakłądaj firmę weż krredyty i buduj to co tobie TRZEBA. A moimi pieniędzmi społecznymi się posługuj,BUDUJ ZA SWOJE. Taka era już była i na szczęście minęła, co to byli tacy co lepiej wiedzieli co jest dobre dla ludzi. Jeszczde są tacy co nie zrozumieli, że już nic nie znaczą, wydaje im się, że dalej będą wiedzieli LEPIEJ niż inni.
Z takim podejsciem to rzeczywiscie najlepiej pozostawic stan obecny, bez jakiejkolwiek wizji, a najlepiej wybudowac stadion dla kiboli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona nie chce nic zrobić! Jej zależy na kasie i ciepłym stołku! Obietnice niespełnione dla kolejnego pokolenia naiwnych! Rozlicz sie Iza z pięciu kadencji w Sejmie! Wylicz dokładnie,co obiecałaś! A co dokonałaś! Jesteś beszczelna kobieto! Masz tupet! I brak honoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykomuch napisał:
Ona nie chce nic zrobić!Jej zależy na kasie i ciepłym stołku!Obietnice niespełnione dla kolejnego pokolenia naiwnych!Rozlicz sie Iza z pięciu kadencji w Sejmie!Wylicz dokładnie,co obiecałaś!A co dokonałaś!Jesteś beszczelna kobieto!Masz tupet!I brak honoru!
kolega to pewnie wrócił z pod Pałacu Prezydenckiego ... pewnie ejakulował ... to dedykuję piosenkę "Gdzie jest krzyż, gdzie jest krzyż " http://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E&feature=related tu kliknij - gdzie jest krzyż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ogarniam komentarzy, że Sierakowska za stara. Idiotyzm. Taki Ferenc ma 70 lat, a zarządza swoim miastem doskonale. Sierakowska przedstawiła konkretne propozycje, które do mnie jako zwyczajnego mieszkańca przemawiają. Z tego, co widziałem w Panoramie, kobita wie o czym mówi i chce faktycznie nasze miasto zmienić, ulepszyć. Wierzę jej i czekam na dalsze propozycje. Dałem się nabrać 4 lata temu Platformie i górnolotnym obietnicom Wasilewskiego, dość tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie ze umie mówić.Wyszkolono ja na WUML.(Wyższy Uniwersytet Marksistowsko-Leninowski).Tam niejednego uczono jak być obiektywnym i przekonującym.Plebs i wiejski tłumok wszystko kupi.Inteligent czyta miedzy wierszami,a nie podnieca się starymi wyświechtanymi sloganami z brukowej prasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zszokowany genialnymi pomysłami.Weto budowy stadionu przy ul.Krochmalnej,słaby pomysł, trzeba było wcześniej wetować przed likwidacją miejsc pracy - podobno śmierdziało.Mam dobry pomysł na stadion - teren dawnej odlewni ( również ogromna likwidacja miejsc pracy) - nowe lotnisko będzie blisko.Na mecz cwani gracze i trenerzy przylecą na dzień lub dwa, tubylcom pozostanie posprzątać po imprezie.Polityczna emerytura jest pani pilnie potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem więcej - rozwalenie placu przygotowanego pod ciężkie pojazdy i nadającego się np. na dworzec PKS to po prostu jawne .....stwo. Na dodatek miasto ma Lubliniankę Ale wiadomo trzeba przewalać kasę to coś zawsze skapnie jak kolesie podłapią robótkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara zakłamania gwardia.lub pracy zapieprza ciężko aby im żyło się dostatniej.precz z komuną.lublin to jednak ciemnogród.wiejski napływowy głupi naród.czytajcie książki może was oświeci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KTO Z TYCH "ENTELEGETNYCH" FORUMOWICZÓW CZYTA KSIĄŻKI? ONI WYCHOWANI SĄ NA VIDEO,CWANIACTWIE,MARYŚCE,STERYDACH,ALKOHOLU I OGŁUPIAJĄCYCH REKLAMACH. WRACAMY DO CZASÓW LENINOWSKICH.WYKSZTAŁCONYCH ROZSTRZELAĆ.CHŁOPA NA URZĘDNIKA.TAKIM MOŻNA MANIPULOWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
kolega to pewnie wrócił z pod Pałacu Prezydenckiego ... pewnie ejakulował ... to dedykuję piosenkę "Gdzie jest krzyż, gdzie jest krzyż " http://www.youtube.com/watch?v=cCJVaMzXB4E&feature=related tu kliknij - gdzie jest krzyż
Jestes jednak NIENORMALNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mar napisał:
Nie ogarniam komentarzy, że Sierakowska za stara. Idiotyzm. Taki Ferenc ma 70 lat, a zarządza swoim miastem doskonale. Sierakowska przedstawiła konkretne propozycje, które do mnie jako zwyczajnego mieszkańca przemawiają. Z tego, co widziałem w Panoramie, kobita wie o czym mówi i chce faktycznie nasze miasto zmienić, ulepszyć. Wierzę jej i czekam na dalsze propozycje. Dałem się nabrać 4 lata temu Platformie i górnolotnym obietnicom Wasilewskiego, dość tego.
A coś ty sie zakochal w tym Ferencu czy co??? Spytaj lepiej co o jego rzadach mowia mieszkancy rzeszowa a nie prasa! I pamietaj ze latwiej budowac miasto od podstaw niz reanimowac upadajace!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...