Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory przewodniczącego PO w Lublinie: Jeśli nie Żuk, to kto?

Utworzony przez nie lubie polityków, 15 października 2013 r. o 07:38 Powrót do artykułu
jestem przerażony tym co robi pan , płaceniem karta kredytowa za te wszystkie zmiany , które tak chlubnie przypisuje sobie pan ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy byle nie Zuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, zeby Żuk był nadal prezydentem Lublina. Podobają mi się zmiany, które zaszły w Lublinie w ciągu kilku ostatnich lat. Na więcej lepszego potrzeba jeszcze czasu. Mam nadzieję, że lublinianie dadzą go Żukowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Mateusz Zaczyński na Szefa Struktur w Lublinie. Na W-ce Matra Wcisło. To dobre kandydatury. Grzegorz Nowakowski - juz się napracował, musi odpocząć - wypalony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa poprzednia wypowiedź. Powinien być ktoś z Radnych Sejmikowych lu z Rady Lublina. Marta Wcisło to dobry kandydat. Duża rozpoznawalność. Bardzo dobra kampania w Autobusach - pasażerowie uwielbiają ją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AIDA stawia na Martę Wcisło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AIDA stawia na Martę Wcisło!
Na pewno nie będzie to kobieta!Tylko starszy mężczyzna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/monitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma rację! Po co mu władza nad slabnącą w sondażach partią! Lepiej jest na kolejne 4 lata zakotwiczyć w ratuszu. Ciepło, na głowę sie nie leje, od czasu do czasu z kimś sie fotkę strzeli i kasa sie zgadza. Tylko dziwię się, że do niewielu dociera, że na ścianie wschodniej to my jesteśmy już za innymi. Niedowiarkow zapraszam na wycieczkę do Rzeszowa, np....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Virtualna polska wprowadziła ciekawą usługę - GLOCAL!   Już teraz możesz zlokalizować inną osobę. Wejdź na tą stronę:   http://fw.pl/gps   Wystarczy, że podasz jej numer telefonu, a otrzymasz informację o jej dokładnej lokalizacji i zobaczysz dokładnie na mapie gdzie teraz jest!     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma rację! Po co mu władza nad slabnącą w sondażach partią! Lepiej jest na kolejne 4 lata zakotwiczyć w ratuszu. Ciepło, na głowę sie nie leje, od czasu do czasu z kimś sie fotkę strzeli i kasa sie zgadza. Tylko dziwię się, że do niewielu dociera, że na ścianie wschodniej to my jesteśmy już za innymi. Niedowiarkow zapraszam na wycieczkę do Rzeszowa, np....
  A ja Ciebie zapraszam na wycieczkę do Lublina 4 lata temu........ ocenisz później swój post.....   W Rzeszowie jestem często i 5 godzin spędzam w korkach. Poza tym nuda.   Obiektywnie przez ostatnie 4 lata Lublin zanotował największy skok infrastrukturalny spośród wszystkich miast wojewódzkich patrząc na pozycję startową. Nie jestem zwolennikiem tej czy innej partii, ale Żuk to obecnie chyba najlepsze co mogło nas w Lublinie spotkać w ostatnim czasie - oceniam po efektach.   Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wyborach za rok na Prezydenta Lublina zagłosuję tylko i wyłacznie na kandydata, który jasno i wyraźnie zadeklaruje się, że wybuduje w Lublinie spopielarnię. To będzie prawdziwy gospodarz z jajami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hazardziści nie zapominajcie o waszym czołowym kółamcy -Jacusiu.Wszyscy w tej złodziejskiej partii kłamią ,ale ktoś musi być na czele!I on własnie jest niezrównany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk niech się skupi na pr  
Najważniejsze, zeby Żuk był nadal prezydentem Lublina. Podobają mi się zmiany, które zaszły w Lublinie w ciągu kilku ostatnich lat. Na więcej lepszego potrzeba jeszcze czasu. Mam nadzieję, że lublinianie dadzą go Żukowi.
  Jestem tego samego zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka partia  - tacy kandydaci. Brak programu, brak wyrazistości osób i ich działania. Raz w stronę PiS, raz w stronę SLD, a najlepiej z "obrotowym ( włażącym w każdy układ) PSL". To czego tu się spodziewać. Niczego dobrego. Ot, karierowicze bez kręgosłupa politycznego. Najlepszym kandydatem będzie Stefan Grzyb ( herold miejski) ten już wiekowy i zawsze go słychać. Taki krzykacz przyda się tej partii. Będzie głośno i śmiesznie. Ech, a obywatele - ci z nazwy partii - to się i tak nie liczą, bo po co? Pokrzyczymy i tyle. Czyli jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższych wyborach zagłosuję na obecnego prezydenta!   Podoba mi się Lublin w wydaniu Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... Ktokolwiek inny, byle z Lublina i byle nie zajmował się wyłącznie pijarem i urabianiem miejscowych gazet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------- CO   NAS  LUBLINIAN  OBCHODZI  REŻIM  "PLATFORMA  OSZUSTÓW" (PO) ? ---------------  O  to  jest  pytanie !.  GDZIE  SĄ  ZŁODZIEJE  PIENIĄDZE  NA  OBWODNICĘ  LUBLIN  I  AUTOST RADĘ  DO  WARSZAWY ?.  Podpowiadamy;  ukradł  pieniądze  szef (PO)  nijaki  Donald  Tusk !.  GDZIE  SĄ  MILIONY  Z  OBNIŻENIA  STANDARDU  LOTNISKA  AIR PORT LUBLIN ? .  GDZIE  SĄ  MILIONY  DOTACJI "UE"  NA  ZAGOSPODAROWANIE I OCZYSZCZENIE  ZALEWU  ZEMBORZYC KIEGO ?  itp . złodziejstwa  "Platformy  Oszustów" (PO) w  województwie  lubelskim  i  w  Lublinie !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk niech się skupi na pr     Jestem tego samego zdania
   Zgodnie  z  obowiązującym  prawem  do  Ratusza  powinien   wejść  jak  najszybciej  Prokurator  aby  Lublin  nie  stracił ...MILIONÓW  przez  Prezydenta  Zuka  i  "Platforme  Oszustów". Dlatego  NIGDY  NIE  MOZNA  GŁOSOWAĆ  NA  ŻUKA !!! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   Zgodnie  z  obowiązującym  prawem  do  Ratusza  powinien   wejść  jak  najszybciej  Prokurator  aby  Lublin  nie  stracił ...MILIONÓW  przez  Prezydenta  Zuka  i  "Platforme  Oszustów". Dlatego  NIGDY  NIE  MOZNA  GŁOSOWAĆ  NA  ŻUKA !!! .
  żuczek to najlepszy prezydent Lublina od niepamiętnych czasów i ja podobnie jak przedmówcy oddam na niego głos ponownie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...