Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W czym kandydatka Beata Stepaniuk jest lepsza od kandydata Leszka Daniewskiego? http://www.facebook.com/beata.stepaniuk?v=photos#!/photo.php?pid=729650&id=1621922775&ref=fbx_album
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/search/?q=Beata+Stepaniuk+&init=quick&sid=0.045578051306946865#!/photo.php?pid=31466356&fbid=1558336681304&op=1&o=global&view=global&subj=1621922775&id=1321888246 kolejna pusta jak bęben rolingstonsów po pewnej posłance-blondynce - bedzie o niej mowa jedynie ze wzgledu na nową fryzurę, krótką kieckę, drogie pantofelki -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli młoda dziewczyna dostaje tak wysoką lokatę to znaczy że są pokładane w niej duże nadzieje Platformy obywatelskiej. Nie mogę się doczekać żeby usłyszeć co ma do przekazania ta młoda i urodziwa kobieta. Jeżeli usłyszę argumenty które przemówią do mnie, że diament jest godny oszlifowania w samorządzie to ma mój głoś ta dama!! A ty mój drogi poprzedniku zapewne dostałeś odległą lokatę ze względu na zawiść wobec kolegów partyjnych co uwidacznia się nawet w twojej wypowiedzi...więc mam nadzieje że w zbliżających wyborach identycznie potraktują Ciebie wyborcy jak koledzy decydenci o miejscach na liście....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marnie zaczyna sie prezentowac ta lista PO, ojjj bedzie ciekawie w listopadzie, nie wroze duzego sukcesu PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO sama się ciągnie na dno...przecież zawsze wiadomo, że pierwsze miejsca ciągną listy i napędzają ilość głosów. Strzał w kolano PO, bedzie słaby wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uWAGA! Żuk kandydauje do rady. Oczywiscie żart. TEGO PANA MAMY DOSYĆ NA ZDJĘCIACH WE WSZYSTKICH GAZETACH I TELEWIZJI. GEBA OPATRZONA A KANDYDAT NA PREZYDENTA NAJGORZSZY SPOŚRÓD WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontroluję pakiet 9 głosów. Oczekuję propozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igac napisał:
uWAGA! Żuk kandydauje do rady. Oczywiscie żart. TEGO PANA MAMY DOSYĆ NA ZDJĘCIACH WE WSZYSTKICH GAZETACH I TELEWIZJI. GEBA OPATRZONA A KANDYDAT NA PREZYDENTA NAJGORZSZY SPOŚRÓD WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH.
po czym wnoisz??? jak cos zrzucasz to podaj konkrety!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha PO chyba nie wie co robi, jak narazie to wyglada jak wewnetrze spory i wiele odlamow w samym Lublinie. PO sie pograzy przez wewnetrzne niesnaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk? PO robi z niego wielkiego zbawiciela, zsyłka z ministerstwa - dar dla Lublina wielki człowiek, który zrobi z Lublina mega metropolie..proszę was..PO mogła wystawić naprawdę dużo bardziej kompetentnych ludzi, nie jest to idealny kandydat i nie zagłosuję na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że PO ma ciągle mniejsze poparcie w Lublinie niż PiS to ciągle robi wszystko, żeby było ono jeszcze mniejsze...nie ma na kogo głosować z tej listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe zaściankowe myślenie. Zobaczyliście ją na jednym zdjęciu i oceniacie jakbyście ją znali od urodzenia... Bez sensu. Ogarnijcie się ludzie i więcej merytorycznych komentarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol:PełO wygra wybory ale z Zakładach Karnych, w środowisku homoseksualistów, pedofilów, zoofilów oraz pracownic Agencji Towarszyskich, TIRówek oraz ich klijentów, ale takze, złodzieji, kieszonkowców, zorganizowanych grup przestępczych, paserów, hazardzistów, natomiast SLD wygra w środowisku meneliu, zuli osiedlowych i ćpunów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Jeżeli młoda dziewczyna dostaje tak wysoką lokatę to znaczy że są pokładane w niej duże nadzieje Platformy obywatelskiej. Nie mogę się doczekać żeby usłyszeć co ma do przekazania ta młoda i urodziwa kobieta. Jeżeli usłyszę argumenty które przemówią do mnie, że diament jest godny oszlifowania w samorządzie to ma mój głoś ta dama!! A ty mój drogi poprzedniku zapewne dostałeś odległą lokatę ze względu na zawiść wobec kolegów partyjnych co uwidacznia się nawet w twojej wypowiedzi...więc mam nadzieje że w zbliżających wyborach identycznie potraktują Ciebie wyborcy jak koledzy decydenci o miejscach na liście....
jeszcze mnie na tyle nie POsrało aby zapiscą się do POrtii Lateksowych Przyrodzeń http://img44.imageshack.us/img44/3629/mpou.jpg oraz pustych blondynek - jak Uwiedzona Beata przez CBA czy niemajaca nic do POwiedzenia lansujaca się w wałszawkich galeria Aśka M., czy ta fejsbukowa szpanerka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norymberga dla PełO napisał:
:lol:PełO wygra wybory ale z Zakładach Karnych, w środowisku homoseksualistów, pedofilów, zoofilów oraz pracownic Agencji Towarszyskich, TIRówek oraz ich klijentów, ale takze, złodzieji, kieszonkowców, zorganizowanych grup przestępczych, paserów, hazardzistów, natomiast SLD wygra w środowisku meneliu, zuli osiedlowych i ćpunów
A nieuki i analfabeci głosują na PiS :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001607148759&ref=ts
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani MUCHO niech pani PAMIĘTA O BEZROBOTNYCH ABSOLWENTACH EKONOMI PS JAK ZEŚCIE NAS DO RYNKU PRACY PRZYGOTOWALI ...ZAMKNĄĆ TEN KIERUNEK JAK I WIĘKSZOŚĆ PRODUKUJĄCYCH LUDZI Z WIEDZĄ ZA NIC PRZYDATNĄ GOSPODARCE!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosujcie na 3jki czyli na młodych ! może zmienią coś w tym mieście, a jak nie to chociaż zarobią sobie kasy, bo Ci starsi już już mają ! POzdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebywałe. Pani Beata na swoim Facebookowym profilu z bikini w ciągu dwóch godzin przebrała się w garniturek A mi się tam bardziej podobały poprzednie fotki. Pani Beato, jak Pani nie wygra, niech Pani wrzuci z powrotem tamte z plaży...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...