Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SOWA & towarzysze - dno!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO powinno zostać zdelegalizowane. Dlaczego? A no dlatego: 1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci) 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
...nawet "podwójne dno"!!! ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dla dobra Polski nikt nie powinien startować z peło
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chcę tej od 3 liga hokeja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Definitywnie Krzysztof Żuk
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kandydatem powinni zostać wszyscy - ale do paki.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Gruppenfuhrer Wolf ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popieram Krzysztofa Żuka definitywnie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
starostwa zaczęły pracę :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydentem Lublina wówczas powinien zostać Krzysztof Grabczuk.Doświadczony samorządowiec i jeden z "ostatnich normalnych" w PO!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciebie powinno się zutylizować zanim cię matka  powiła .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
„Fakt” dotarł do listy, prawdopodobnie nielegalnych prywatyzacji prawie 170 warszawskich nieruchomości, która powstała w prokuraturze. Warte miliony złotych kamienice oddawane były oszustom za grosze na podstawie sfałszowanych dokumentów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kandydatem powinien zostać jakis prezes -deweloper - Bedzie ciągłość władzy .... HAHAHHAHA
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Kandydatem powinna być Mucha z parasolką!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli z PO to dziękujemy ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Imponujący zestaw nazwisk. Śpiewająca Mucha, pani która ma wyraźny problem z opalenizną, czy Hetman, którego pomoc dla gospodarzy czołganych przez Chewron ograniczyła się do podania dłoni i wio do Lublina No i 2 zauszników Żuka. Zaiste lecę do wyborów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Deweloperka wystawi jakiegoś kandydata, gdyż będzie chciała zachować eldorado dla wybranych! Mieszkańcy Lublina się na to nie nabiorą. Pora na równe warunki dla wszystkich firm budowlanych. Będzie to bardzo korzystne dla rozwoju Lublina.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Już z W-wy wożą do Wrocławia za aferę reprywatyzacyjną . Co do niektórych kandydatów proponuję się powstrzymać , by nie znalazła się w takiej sytuacji jaką czeka Walcównę . A co do p. Muchy - za występy wokalne Prezydentem Miasta to można zostać , ale w Ułan Bator , albo w Argentynie .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PO dostało kopa w d...! Obżeranie się ośmiorniczkami już nie wróci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: