Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory szefa lubelskiego PSL

Utworzony przez wladiP., 9 października 2012 r. o 16:07 Powrót do artykułu
ale temat zaraz zacznie walka na forum, hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman reprezentuje nurt miejski w psl,we wspolpracy z zukiem i kowalczykiem. Stowrza razem partie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże uwolnij nas od nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buxefal napisał:
Hetman reprezentuje nurt miejski w psl,we wspolpracy z zukiem i kowalczykiem. Stowrza razem partie?
Hetman reprezentuje nurt PSL w PSL a nie jakieś bzdury !!!!! Jest to sprawny młody polityk napewno aktualnie najlepszy w regionie a co będzie dalej zobaczymy ! Zyczę mu dalszych sukcesów bo że ich ma już wiele ale dalej trzeba działać bo pracy wiele !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
Hetman reprezentuje nurt PSL w PSL a nie jakieś bzdury !!!!! Jest to sprawny młody polityk napewno aktualnie najlepszy w regionie a co będzie dalej zobaczymy ! Zyczę mu dalszych sukcesów bo że ich ma już wiele ale dalej trzeba działać bo pracy wiele !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro tak dużo zrobił już ten młody i sprawny polityk to prosze mi wymienić jego zasługi dla polskiego(czyt.lubelskiego) rolnika?? PSL jest nieprzerwalnie w rządzie od 1989r a nic nie zrobili by polskiemu rolnikowi żylo się lepiej oraz aby poziom rolnictwa w Polsce się podniósł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nostrak napisał:
Skoro tak dużo zrobił już ten młody i sprawny polityk to prosze mi wymienić jego zasługi dla polskiego(czyt.lubelskiego) rolnika?? PSL jest nieprzerwalnie w rządzie od 1989r a nic nie zrobili by polskiemu rolnikowi żylo się lepiej oraz aby poziom rolnictwa w Polsce się podniósł!!!
Np. Lubelskie Uniwersytety dostały ponad 380 mln zł S-17, most w Kamieniu, Centrum Onkologii droga Lublin - Biłgoraj itd. jest tego multum kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
umiesz czytac?? To czytaj ze zrozumieniem!! od dawania mieszczuchom są inne partie, a ja zapytałem o wkład rolnictwo??!! I prosze abys nie podawał zasłyszane slogany a ruszył odrobiną mózgu o ile tam coś jeszcze jest!! Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, może jeszcze nam powiesz, że moherowe berety walczyły i walczą o polskiego chłopa? Jak walczyły to my już wiemy z autopsji, chociażby od początku objęcia przez nich władzy wraz z samoobroną - chętni byli i owszem.... do całościowego oddania dopłat chociażby czy też z naszego podwórka, chociażby - likwidacji lubelskiej cukrowni (bo pan ówczesny minister J.... się obraził na negocjacje w Brukseli i poszedł spać) albo słynne castingi za pu.. co też wykończyło (dosłownie i wręcz) kochliwych koalicjantów. A może dla niedowiarków trzeba przytoczyć parę pikantnych konkretów, i tu chociażby w odniesieniu do dbałości o chłopa - fragmenty z listu ówczesnego premiera K... w kwestii dopłat unijnych.. tak właśnie walczył o naszego, polskiego chłopa. Wówczas do ambitnych jakoś nie należał. Alternatywnych programów naprawczych nie było. Bo po co - jak się było przy korycie. Inaczej nieco jest teraz. Teraz wszyscy opozycjoniści kochają polskiego chłopa i radio... Zawsze jednak lepiej krytykować, niż samemu utrzymać mądrze to co się ma. Ale miałeś .... złoty róg .....a teraz jak się nie ma co się lubi, to trzeba lubieć co się ma - kochana opozycjo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli jestes ta samą osobą to jestes deb***em do kwadratu!! Pytałem co zrobił Twój kochany facio z pslu dla chłopa a nie o rżady czyjes tam i kiedys tam!! Nie pisz do mnie,ze jestem opozycyjny gdyz nigdy do zadnej bandy i partii nierobów i złodziei nie nalezałem!!! Mam mózg i widze co sie dzieje, oraz sam umiem wnioskować. Jesli ty(specjalnie z małej litery bo jestes tumanem) tego nie umiesz bo zrobiły to za ciebie radia, telewizja, internet, gazety etc.. to twoja strata półgłówku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to se błysnąłeś - frajer! Masz mózg .... tylko powiedz po co, skoro reagujesz tak jak widać? A z wniosków wynika....zwłaszcza to, że nostrak - brzmi jak.....naje***y...ohydny...spaprany...tłukowaty...reaktywowany.....ateistyczny....komuch palancie Fajnie ci? A jak nie.... to zacznij od nowa - ogól jaja i do szkoły barani łbie, cywilizacja już dawno cię przegoniła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać PSLowiec bez szkoły:) standardowo w polskich realiach. twoj wpis ponizej ukazuje tylko pozmiom wyborców PSL. Mój komentarz juz jest zbędny cwelu! Ps.pamietam jak chodziles za nami z ZMW i z RUSu jak głodny piesek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...